Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

rcu.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 209 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 03 maja 2020 15:13

Bieg Trzeci – Polska Biega

 

   Kochani Biegacze! Niestety, biorąc pod uwagę obecną sytuację, Bieg Trzeci nie odbędzie się!

   W imieniu wszystkich organizatorów chciałbym bardzo prosić o wyrozumiałość. Priorytetem przy organizacji zawodów jest Wasze bezpieczeństwo a tego na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie zagwarantować. Wszechobecny koronawirus skutecznie wyłączył nas ze sportowej rywalizacji. Bez względu na to jakie macie osobiste zdanie na temat jego występowania, musimy dostosować się do ogólnopolskich zaleceń a te aktualnie nie zezwalają na realizację ogólnodostępnych wydarzeń sportowych.

   To już drugi bieg z cyklu GP w sezonie 2020, który musimy odwołać. W związku z tym będzie potrzebna korekta Regulaminu naszych zawodów. Jak będzie on ostatecznie wyglądał? Dzisiaj nie jestem w stanie tego przewidzieć. Po pierwsze nie wiem, kiedy wrócimy na trasę GP. Najprawdopodobniej bieg czerwcowy również się nie odbędzie. Jak sytuacja wyglądać będzie po wakacjach? Konia z rzędem temu, kto zna odpowiedź! Osobiście jestem niepoprawnym optymistą i jestem pewny, że jeszcze będziemy w tym roku razem biegać. Do całości obrazu należy dodać jeszcze system finansowania GP, który w tej chwili posypał się jak domek z kart. Prawdę mówiąc nie mam pojęcia, jak uda się nam dopiąć finansowo sezon! Mam świadomość, że dzisiaj wielu z naszych sponsorów/partnerów walczy o przetrwanie i wspomaganie GP odłożone jest gdzieś na półkę, na którą niekoniecznie mamy ochotę zaglądać. Tym bardziej słowa uznania należą się tym którzy w ten sezon z nami rozpoczęli i zadeklarowali wsparcie: K. A. Fahrenholt, M. P. Mrozek. Biuro Podróży Wczasolandia (Natalia Nitsz), RCU Ubezpieczenia (K. R. Seweryn), PHU Kaper, Piekarnia-Cukiernia K. Bromboszcz!!! W domyśle pozostają jeszcze: Urząd Miasta Mysłowice, OISW K-ce, Solidarność Górnicza, którzy z GP tradycyjnie współpracowali … ale jakoś brak sygnału, że o nas pamiętają – mam jednak nadzieję, że to tylko przez ten koronacyrk.

   Biegacze, kijkarze, canicrossowcy, bądźmy jednak dobrej myśli! Jesteśmy silną społecznością. Na pewno spotkamy się jeszcze w tym roku!!! I choć może nie będzie tak bogato, wypaśnie jak w roku ubiegłym, to przecież nie o medale, nagrody nam chodzi/biega.

Do zobaczenia, mam nadzieję wkrótce!

J. Ksi. 

Poprawiony: niedziela, 03 maja 2020 15:16
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack