Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

zzzzae52z.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 234 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:26

 

XI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY

2020-02-15

 

 

 

KLASYFIKACJA OPEN:

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI: BIEG I

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:24:34

 

2

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:34

 

3

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:25:42

 

4

Skworc Grzegorz

Skworc Biegam w Górach

00:25:53

 

5

Lisowski Adam

Socios Silesia

00:26:17

 

6

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:26:54

 

7

Pogoda Janusz

Burza Team

00:27:06

 

8

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:27:34

 

9

Ochowicz Piotr

KCH

00:27:35

 

10

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:36

 

11

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:27:42

 

12

Kania Damian

Mysłowice

00:27:52

 

13

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:56

 

14

Martowski Przemysław

Po robocie

00:28:19

 

15

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:19

 

16

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:33

Sł.Mund.

17

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:35

 

18

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:28:44

 

19

Łuszcz Konrad

Grodziec Run

00:28:47

 

20

Mokry Dominik

Mysłowice

00:28:53

 

21

Figołuszka Dawid

Studzienice

00:29:09

 

22

Stodolski Mateusz

Biegowa Kuźnia

00:29:15

 

23

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:19

Sł.Mund.

24

Pytel Piotr

Mysłowice

00:29:25

Sł.Mund.

25

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:39

 

26

Bednarski Mariusz

X Pologistics Runing Team Poland

00:29:46

 

27

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:29:58

K/CC

28

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:30:00

 

29

Szelest Barbara

Burza Team

00:30:01

K

30

Gos Barbara

Mysłowice

00:30:03

K

31

Ślawski Mariusz

Way 2 Champ

00:30:13

 

32

Lisowski Marcin

Mysłowice

00:30:15

Sł.Mund.

33

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:17

 

34

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:19

 

35

Mrowiec Damian

Mors Hubertus Team

00:30:33

 

36

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:30:35

 

37

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:30:38

 

38

Słomiany Łukasz

Mysłowice

00:30:44

 

39

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

00:30:49

 

40

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:30:52

 

41

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:54

Sł.Mund.

42

Szmatloch Maciej

Katowice

00:31:08

 

43

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:09

Sł.Mund.

44

Sojka Robert

Chorzów

00:31:14

 

45

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:31:16

K

46

Piłat Łukasz

X Pologistics Runing Team Poland

00:31:17

 

47

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:31:27

K

48

Staszałek Szymon

Katowice

00:31:45

 

49

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:31:51

 

50

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:31:54

K/Sł.Mund.

51

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:00

 

52

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:32:02

 

53

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:32:18

 

54

Nowak Ewa

Mysłowice

00:32:20

K

55

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

00:32:27

 

56

Wioska Robert

Mysłowice

00:32:40

 

57

Tomczyk Rafał

Sosnowiec

00:32:47

 

58

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:32:52

K

59

Pinkawa Grzegorz

Giszowiec Biega Razem

00:33:05

 

60

Pilarczyk Łukasz

KB Józefinka Katowice

00:33:24

 

61

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:33:29

 

62

Nogal Leszek

Mikołów

00:33:41

 

63

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:44

 

64

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:47

Sł.Mund.

65

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:33:48

 

66

Plich Andrzej

Leca Bo Chca

00:33:59

 

67

Żontow Krzysztof

Maximus Team

00:34:01

 

68

Mazur Krzysztof

Rozbiegane Mysłowice

00:34:17

 

69

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:34:19

K

70

Janicki Jacek

Gliwice

00:34:22

 

71

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:34:26

 

72

Kwiatek Ireneusz

Byle Do Mety

00:34:30

 

73

Tomala Robert

Lędziny

00:34:32

 

74

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

00:34:40

 

75

Stryjewska Aneta

No Bo Tak

00:34:40

K

76

Trubaj Dawid

Katowice

00:34:50

 

77

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:34:51

Sł.Mund.

78

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:34:54

 

79

Przybysławski Michał

Katowice

00:34:56

 

80

Mendrela Kasia

Rozbiegane Mysłowice

00:34:58

K

81

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:59

K

82

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:35:08

 

83

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:35:08

 

84

Winczakiewicz Michał

Winczi Team

00:35:10

 

85

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:35:13

 

86

Klimas Patrycja

Stars Team

00:35:14

K

87

Janusz Marek

Sosnowiec

00:35:15

Sł.Mund.

88

Dziedzic Bogdan

Mors Hubertus Team

00:35:35

 

89

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:35:36

 

90

Trzęsiec Tomasz

Mydlice

00:35:40

 

91

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:35:44

 

92

Siara Bartosz

13 Śląska Brygada OT

00:35:53

Sł.Mund.

93

Błaszczyk Marcin

Sosnowiec

00:35:56

 

94

Milkowski Jan

KMP Siemianowice Śl.

00:35:58

Sł.Mund.

95

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:35:59

 

96

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:36:03

 

97

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:36:09

 

98

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:36:21

 

99

Gawron Konrad

Harpagan Sosnowiec

00:36:22

 

100

Sagan Zbigniew

Tychy

00:36:24

 

101

Tymiec Przemysław

Giszowiec Biega Razem

00:36:37

 

102

Drążkowski Krzysztof

Katowice

00:36:42

 

103

Kostrzewska Beata

Katowice

00:36:42

K

104

Nowakowski Marek

Po Robocie

00:36:50

 

105

Pawelec Rafał

Mors Hubertus Team

00:36:57

 

106

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:37:00

 

107

Dziadosz Dariusz

WOPR Katowice

00:37:16

 

108

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:37:24

Sł.Mund.

109

Mikołajczyk Tomasz

Mors Hubertus Team

00:37:37

 

110

Strączek Urszula

Giszowiec Biega Razem

00:37:53

K

111

Gondarczyk Mariusz

Mysłowice

00:37:55

 

112

Baluch Adam

Katowice

00:38:14

 

113

Drzyzga Adam

Katowice

00:38:17

 

114

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:38:26

 

115

Mucha Mateusz

Parkrun Katowice

00:38:50

 

116

Maszczak Barbara

Gliwice

00:38:50

K

117

Cieślok Adam

Erigo

00:38:55

 

118

Różycka-Fryt Katarzyna

Rozbiegane Mysłowice

00:38:58

K

119

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:39:02

Sł.Mund.

120

Marszałek Dariusz

Dąbrowa Górnicza

00:39:11

 

121

Żak Arkadiusz

DNT

00:39:29

 

122

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:39:40

K

123

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:39:40

K

124

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:39:40

 

125

Kowalski Maciej

Sosnowiec

00:39:41

Sł.Mund.

126

Mrozek Piotr

Katowice

00:39:48

 

127

Olschimke Katarzyna

Giszowiec Biega Razem

00:39:55

K/CC

128

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:39:58

 

129

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

00:40:08

 

130

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:40:11

 

131

Zaręba Agnieszka

Burza Team

00:40:30

K

132

Kostrzewski Jakub

Katowice

00:40:51

 

133

Pinkawa Agnieszka

Giszowiec Biega Razem

00:40:54

K

134

Drożdż Kinga

Giszowiec Biega Razem

00:40:54

K

135

Betka Bartłomiej

Będzin

00:40:59

 

136

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:41:45

K

137

Kurzawa Justyna

Rozbiegane Mysłowice

00:41:53

K

138

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

00:41:53

 

139

Iwaszkiewicz Dominik

Katowice

00:42:22

 

140

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:42:23

K

141

Witkowska Maria

Katowice

00:42:46

K

142

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:42:49

K

143

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:42:52

K

144

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:52

 

145

Szobak Adam

Katowice

00:42:58

 

146

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:43:18

 

147

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:36

 

148

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:43:47

NW

149

Wieczorek Patrycja

ADS Masna Krytyczna

00:44:56

K

150

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:45:14

NW

151

Kapuścik Beata

Giszowiec Biega Razem

00:45:35

K

152

Kołodziej Joanna

Stadion Śląski

00:45:35

K/NW

153

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:45:55

K

154

Królikowska Gabriela

Katowice

00:46:06

K

155

Żywica Dorota

Huragan Ligota

00:46:31

K

156

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:39

NW

157

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:46:41

 

158

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:47:09

 

159

Podkocki Piotr

Katowicki Nordic Walking

00:47:14

NW

160

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:48:17

NW

161

Bereszko Waldemar

TKKF Saturn Czeladź

00:48:32

NW

162

Bubel Krzysztof

Katowice

00:48:56

NW

163

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:49:01

 

164

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:05

NW

165

Adamus Marian

Silesia Nordic Team

00:49:08

NW

166

Wiesner Tomasz

Szopołazy

00:49:11

NW

167

Furtak Monika

Chorzów

00:50:04

K/NW

168

Maciuk Bronisław

Katowice

00:50:07

NW

169

Rut-Staszałek Judyta

Katowice

00:50:40

K

170

Królikowski Mirosław

Katowice

00:50:49

NW

171

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:13

K/NW

172

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:51:17

NW

173

Malczyk Anna

Sosnowiec

00:51:22

K/NW

174

Stefaniak Emila

Katowicki Nordic Walking

00:51:58

K/NW

175

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:35

K/NW

176

Słupianek Sonia

Katowicki Nordic Walking

00:52:36

K/NW

177

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:38

NW

178

Łączyk Jerzy

Optyka K.M. Szczerba

00:53:06

NW

179

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:53:45

K

180

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:58

K/NW

181

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:54:46

K/NW

182

Jurczak Brygida

W Pogoni Za Duchem

00:55:16

K/NW

183

Zasucha Danuta

Katowice

00:55:34

K/NW

184

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:55:39

K/NW

185

Plewiński Dariusz

Katowicki Nordic Walking

00:55:44

NW

186

Morak-Młodawska Beata

Aktywne Kijanki Grodziec

00:55:50

K/NW

187

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:56:04

NW

188

Milczyński Marek

Mysłowice

00:56:52

NW

189

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:57:08

NW

190

Lebioda Paweł

Stadion Śląski

00:57:35

NW

191

Sagan Marian

40-Latek Tychy

00:57:50

NW

192

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:58:34

K/NW

193

Szymczewski Włodzimierz

Świętochłowice

00:58:44

NW

194

Botor Stanisław

Waga  Gunda Katowice

00:59:00

NW

195

Sagan Juliusz

40-Latek Tychy

00:59:08

NW

196

Płaszczewska Jolanta

Stadion Śląski

00:59:27

K/NW

197

Stachowiak Beata

Katowice

00:59:34

K/NW

198

Bogusławska Katarzyna

Stadion Śląski

00:59:36

K/NW

199

Ścibisz Bogdan

TKKF Saturn Czeladź

00:59:52

NW

200

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:54

K/NW

201

Piekarska Katarzyna

Aktywne Kijanki Grodziec

00:59:57

K/NW

202

Kuczmierczyk Iwona

Szopołazy

01:00:14

K/NW

203

Piasecki Lech

Stadion Śląski

01:00:30

NW

204

Czapura Elżbieta

MK Team

01:00:43

K/NW

205

Sagan Irena

40-Latek Tychy

01:01:00

K/NW

206

Siudyka-Wylężek Barbara

Aktywna Dąbrowa

01:02:37

K/NW

207

Lubowiecki Adam

Szopołazy

01:04:06

NW

208

Hefeman Ewa

Katowice

01:04:10

K/NW

209

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:04:13

K/NW

210

Aleksiewicz Barbara

Aktywne Kijanki Grodziec

01:04:36

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

211

Paszyńska Ewa

Katowice

00:39:49

K/NW 2okr.

212

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:43:08

K/NW 2okr.

213

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:46:58

K/NW 2okr.

214

Chrobak Joanna

Mysłowice

00:47:01

K/NW 2okr.

215

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Nalepka Ewa + Rico

Biegam Przez Góry

00:29:58

K/CC

2

Olschimke Katarzyna +

Giszowiec Biega Razem

00:39:55

K/CC

 

 

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:43:47

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:45:14

NW

3

Kołodziej Joanna

Stadion Śląski

00:45:35

K/NW

4

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:39

NW

5

Podkocki Piotr

Katowicki Nordic Walking

00:47:14

NW

6

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:48:17

NW

7

Bereszko Waldemar

TKKF Saturn Czeladź

00:48:32

NW

8

Bubel Krzysztof

Katowice

00:48:56

NW

9

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:05

NW

10

Adamus Marian

Silesia Nordic Team

00:49:08

NW

11

Wiesner Tomasz

Szopołazy

00:49:11

NW

12

Furtak Monika

Chorzów

00:50:04

K/NW

13

Maciuk Bronisław

Katowice

00:50:07

NW

14

Królikowski Mirosław

Katowice

00:50:49

NW

15

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:13

K/NW

16

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:51:17

NW

17

Malczyk Anna

Sosnowiec

00:51:22

K/NW

18

Stefaniak Emila

Katowicki Nordic Walking

00:51:58

K/NW

19

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:35

K/NW

20

Słupianek Sonia

Katowicki Nordic Walking

00:52:36

K/NW

21

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:38

NW

22

Łączyk Jerzy

Optyka K.M. Szczerba

00:53:06

NW

23

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:58

K/NW

24

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:54:46

K/NW

25

Jurczak Brygida

W Pogoni Za Duchem

00:55:16

K/NW

26

Zasucha Danuta

Katowice

00:55:34

K/NW

27

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:55:39

K/NW

28

Plewiński Dariusz

Katowicki Nordic Walking

00:55:44

NW

29

Morak-Młodawska Beata

Aktywne Kijanki Grodziec

00:55:50

K/NW

30

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:56:04

NW

31

Milczyński Marek

Mysłowice

00:56:52

NW

32

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:57:08

NW

33

Lebioda Paweł

Stadion Śląski

00:57:35

NW

34

Sagan Marian

40-Latek Tychy

00:57:50

NW

35

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:58:34

K/NW

36

Szymczewski Włodzimierz

Świętochłowice

00:58:44

NW

37

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:59:00

NW

38

Sagan Juliusz

40-Latek Tychy

00:59:08

NW

39

Płaszczewska Jolanta

Stadion Śląski

00:59:27

K/NW

40

Stachowiak Beata

Katowice

00:59:34

K/NW

41

Bogusławska Katarzyna

Stadion Śląski

00:59:36

K/NW

42

Ścibisz Bogdan

TKKF Saturn Czeladź

00:59:52

NW

43

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:54

K/NW

44

Piekarska Katarzyna

Aktywne Kijanki Grodziec

00:59:57

K/NW

45

Kuczmierczyk Iwona

Szopołazy

01:00:14

K/NW

46

Piasecki Lech

Stadion Śląski

01:00:30

NW

47

Czapura Elżbieta

MK Team

01:00:43

K/NW

48

Sagan Irena

40-Latek Tychy

01:01:00

K/NW

49

Siudyka-Wylężek Barbara

Aktywna Dąbrowa

01:02:37

K/NW

50

Lubowiecki Adam

Szopołazy

01:04:06

NW

51

Hefeman Ewa

Katowice

01:04:10

K/NW

52

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:04:13

K/NW

53

Aleksiewicz Barbara

Aktywne Kijanki Grodziec

01:04:36

K/NW

54

Paszyńska Ewa

Katowice

00:39:49

K/NW 2okr.

55

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:43:08

K/NW 2okr.

56

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:46:58

K/NW 2okr.

57

Chrobak Joanna

Mysłowice

00:47:01

K/NW 2okr.

58

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Nalepka Ewa + Rico

Biegam Przez Góry

00:29:58

K/CC

2

Szelest Barbara

Burza Team

00:30:01

K

3

Gos Barbara

Mysłowice

00:30:03

K

4

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:31:16

K

5

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:31:27

K

6

Menżyk Joann

Mors Hubertus Team

00:31:54

K/Sł.Mund.

7

Nowak Ewa

Mysłowice

00:32:20

K

8

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:32:52

K

9

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:34:19

K

10

Stryjewska Aneta

No Bo Tak

00:34:40

K

11

Mendrela Kasia

Rozbiegane Mysłowice

00:34:58

K

12

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:59

K

13

Klimas Patrycja

Stars Team

00:35:14

K

14

Kostrzewska Beata

Katowice

00:36:42

K

15

Strączek Urszula

Giszowiec Biega Razem

00:37:53

K

16

Maszczak Barbara

Gliwice

00:38:50

K

17

Różycka-Fryt Katarzyna

Rozbiegane Mysłowice

00:38:58

K

18

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:39:40

K

19

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:39:40

K

20

Olschimke Katarzyna +

Giszowiec Biega Razem

00:39:55

K/CC

21

Zaręba Agnieszka

Burza Team

00:40:30

K

22

Pinkawa Agnieszka

Giszowiec Biega Razem

00:40:54

K

23

Drożdż Kinga

Giszowiec Biega Razem

00:40:54

K

24

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:41:45

K

25

Kurzawa Justyna

Rozbiegane Mysłowice

00:41:53

K

26

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:42:23

K

27

Witkowska Maria

Katowice

00:42:46

K

28

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:42:49

K

29

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:42:52

K

30

Wieczorek Patrycja

ADS Masna Krytyczna

00:44:56

K

31

Kapuścik Beata

Giszowiec Biega Razem

00:45:35

K

32

Kołodziej Joanna

Stadion Śląski

00:45:35

K/NW

33

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:45:55

K

34

Królikowska Gabriela

Katowice

00:46:06

K

35

Żywica Dorota

Huragan Ligota

00:46:31

K

36

Furtak Monika

Chorzów

00:50:04

K/NW

37

Rut-Staszałek Judyta

Katowice

00:50:40

K

38

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:13

K/NW

39

Malczyk Anna

Sosnowiec

00:51:22

K/NW

40

Stefaniak Emila

Katowicki Nordic Walking

00:51:58

K/NW

41

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:35

K/NW

42

Słupianek Sonia

Katowicki Nordic Walking

00:52:36

K/NW

43

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:53:45

K

44

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:58

K/NW

45

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:54:46

K/NW

46

Jurczak Brygida

W Pogoni Za Duchem

00:55:16

K/NW

47

Zasucha Danuta

Katowice

00:55:34

K/NW

48

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:55:39

K/NW

49

Morak-Młodawska Beata

Aktywne Kijanki Grodziec

00:55:50

K/NW

50

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:58:34

K/NW

51

Płaszczewska Jolanta

Stadion Śląski

00:59:27

K/NW

52

Stachowiak Beata

Katowice

00:59:34

K/NW

53

Bogusławska Katarzyna

Stadion Śląski

00:59:36

K/NW

54

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:54

K/NW

55

Piekarska Katarzyna

Aktywne Kijanki Grodziec

00:59:57

K/NW

56

Kuczmierczyk Iwona

Szopołazy

01:00:14

K/NW

57

Czapura Elżbieta

MK Team

01:00:43

K/NW

58

Sagan Irena

40-Latek Tychy

01:01:00

K/NW

59

Siudyka-Wylężek Barbara

Aktywna Dąbrowa

01:02:37

K/NW

60

Hefeman Ewa

Katowice

01:04:10

K/NW

61

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:04:13

K/NW

62

Aleksiewicz Barbara

Aktywne Kijanki Grodziec

01:04:36

K/NW

63

Paszyńska Ewa

Katowice

00:39:49

K/NW 2okr.

64

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:43:08

K/NW 2okr.

65

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:46:58

K/NW 2okr.

66

Chrobak Joanna

Mysłowice

00:47:01

K/NW 2okr.

 

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:33

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:19

Sł.Mund.

3

Pytel Piotr

Mysłowice

00:29:25

Sł.Mund.

4

Lisowski Marcin

Mysłowice

00:30:15

Sł.Mund.

5

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:54

Sł.Mund.

6

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:09

Sł.Mund.

7

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:31:54

K/Sł.Mund.

8

Tomczyk Rafał

Sosnowiec

00:32:47

Sł.Mund.

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:47

Sł.Mund.

10

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:34:51

Sł.Mund.

11

Janusz Marek

Sosnowiec

00:35:15

Sł.Mund.

12

Siara Bartosz

13 Śląska Brygada OT

00:35:53

Sł.Mund.

13

Milkowski Jan

KMP Siemianowice Śl.

00:35:58

Sł.Mund.

14

Nowakowski Marek

Po Robocie

00:36:50

Sł.Mund.

15

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:37:24

Sł.Mund.

16

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:39:02

Sł.Mund.

17

Kowalski Maciej

Sosnowiec

00:39:41

Sł.Mund.

 

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:26:54

 

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:33

Sł.Mund.

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:35

 

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:30:00

 

5

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:17

 

6

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:19

 

7

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:31:27

K

8

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:00

 

9

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:32:18

 

10

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:44

 

11

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:47

Sł.Mund.

12

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:59

K

13

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:37:00

 

14

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:37:24

Sł.Mund.

15

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:39:40

K

16

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:52

 

17

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:43:18

 

18

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:36

 

19

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:45:55

K

20

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:13

K/NW

 

 

LEGENDA:

  • I, II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

J.Ksi.

 

Poprawiony: wtorek, 18 lutego 2020 18:43
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack