Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 guest online
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 15 grudnia 2019 14:16

X GRAND PRIX MYSŁOWIC W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

KLASYFIKACJA GENERALNA (W UKŁADZIE POZIOMYM / ALFABETYCZNYM)

(Klasyfikacja uwzględnia jedynie tych zawodników, którzy ukończyli obowiązkowy

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY 2019-02-16 na pełnym dystansie 6,7km)!!!

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

BIEG I

BIEG II

BIEG III

BIEG IV

BIEG V

BIEG VI

BIEG VII

SUMA

 

UWAGI

1

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:51:53

I K

2

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:36:49

00:33:50

00:37:13

00:37:39

=======

00:33:59

00:34:04

03:33:34

VI (PB)

3

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:51:33

00:48:02

00:49:30

00:50:24

=======

00:49:50

00:50:03

04:59:22

VI K/NW (PB)

4

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

00:47:21

00:49:58

=======

=======

=======

=======

=======

01:37:19

II NW

5

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:52

00:47:45

00:47:26

=======

00:46:15

00:45:22

00:47:36

04:42:16

VI NW (PB)

6

Baster Sławomir

Chrzanów

00:42:43

=======

=======

=======

00:37:47

=======

00:37:54

01:58:24

III

7

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:58:31

00:56:17 

00:54:35

=======

00:54:27

00:54:17

00:55:38

05:33:45

VI K/NW (PB)

8

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

00:30:46

00:31:07

00:30:56

=======

=======

=======

=======

01:32:49

III (PB)

9

Boryszko Iwona

Recepturki

01:03:59

01:01:36

01:00:09

01:05:47

00:59:56

=======

01:01:17

06:12:44

VI K/NW (PB)

10

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

00:38:59

=======

00:37:56

00:38:52

00:37:34

=======

00:39:52

03:13:13

V (PB)

11

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:59:07

00:56:47

=======

=======

00:57:26

=======

=======

02:53:20

III NW

12

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:38:35

00:35:56

00:35:16

=======

=======

=======

=======

01:49:47

III (PB)

13

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:47:56

I NW

14

Budkowski Sebastian

Mysłowice

00:35:31

00:33:14

=======

00:34:31

00:34:43

00:33:20

00:34:41

03:26:00

VI

15

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:43

00:58:11

01:01:11

=======

01:01:59

00:58:47

01:01:51

06:05:42

VI K/NW (PB)

16

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:35:04

00:32:10

=======

=======

=======

00:34:41

00:35:04

02:16:59

IV Sł.Mund.

17

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

=======

=======

=======

=======

=======

=======

01:05:03

I K/NW

18

Czech Maciej

Katowice

00:45:47

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:45:47

I

19

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:41:02

I NW

20

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:50:39

=======

00:44:18

=======

=======

=======

=======

01:34:57

II (PB)

21

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:23

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:25:23

I

22

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

01:00:48

00:56:16

00:55:24

=======

00:54:26

=======

00:54:55

04:41:49

V K/NW (PB)

23

Drzyzga Adam

Katowice

00:35:50

00:36:31

00:35:00

=======

00:37:02

00:39:48

00:39:12

03:43:23

VI (PB)

24

Dubiński Przemysław

Przemysław Dubiński

00:36:10

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:36:10

I

25

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:47:04

00:44:16

00:44:05

=======

=======

00:44:18

=======

02:59:43

IV NW (PB)

26

Dudzik Zenon

Katowice

00:29:47

00:27:36

00:27:55

00:28:25

00:27:54

00:27:50

00:28:36

02:50:08

VI + (PB)

27

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:38:41

00:37:07

00:38:03

00:37:36

00:37:53

=======

00:39:05

03:48:25

VI (PB)

28

Frania Tomasz

Endurance Team

00:37:08

00:37:11

=======

00:38:59

=======

00:35:51

=======

02:29:09

IV

29

Furtak Monika

Endurance Team

00:50:24

00:47:56

=======

00:50:05

00:49:34

00:49:17

00:48:48

04:56:04

VI K/NW

30

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:59:25

00:54:31

00:54:22

00:56:54

00:59:06

=======

00:56:31

05:40:49

VI K/NW (PB)

31

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

=======

=======

=======

=======

=======

=======

01:00:25

I K/NW

32

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:30:25

00:31:05

00:31:28

00:33:17

=======

00:32:25

00:32:25

03:11:05

VI (PB)

33

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:54:25

00:51:44

00:50:21

00:50:07

00:48:22

00:49:04

00:51:28

05:05:10

VI NW + (PB)

34

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:35:08

00:34:40

00:34:55

00:38:23

00:36:28

00:35:24

00:34:45

03:34:48

VI + (PB)

35

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:59:22

00:57:57

00:53:33

=======

00:53:58

00:54:08

00:54:06

05:33:04

VI K/NW (PB)

36

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:35:28

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:35:28

I

37

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:50:35

00:47:49

=======

=======

=======

=======

=======

01:38:24

II NW

38

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:31:25

00:30:48

00:30:42

=======

00:30:17

00:30:20

00:32:08

03:05:40

VI K (PB)

39

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:27:03

00:26:19

00:26:29

00:27:57

00:26:26

=======

00:27:02

02:41:16

VI (PB)

40

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

00:30:56

=======

=======

00:36:46

00:30:28

00:30:58

00:32:20

02:41:28

V

41

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

=======

00:35:38

=======

=======

=======

=======

01:09:37

II CC (PB)

42

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:45:46

I K

43

Janicki Jacek

Gliwice

00:36:53

00:34:10

00:34:39

00:33:51

00:33:42

00:32:58

=======

02:51:34

V + (PB)

44

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:43

00:49:45

=======

00:52:16

00:50:16

00:49:32

00:48:59

05:01:31

VI K/NW

45

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:37:41

00:38:20

00:39:23

00:43:15

00:38:28

00:39:32

00:39:18

03:56:34

VI + (PB)

46

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:56:40

I K/NW

47

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:16

=======

=======

00:36:53

00:33:28

00:32:52

00:35:39

02:53:08

V K

48

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:41:05

00:34:13

00:35:25

00:35:48

00:33:30

=======

00:34:38

03:34:39

VI (PB)

49

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

=======

=======

=======

=======

=======

00:38:53

01:16:12

II Sł.Mund.

50

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:46:24

=======

00:45:15

=======

00:46:53

=======

00:48:27

03:06:59

IV (PB)

51

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:44:16

I K

52

Kiszka-Mziarczuk Berenika

Lecymy Durś

00:56:00

00:54:55

=======

=======

=======

=======

=======

01:50:55

II K/NW

53

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:51

=======

=======

00:38:13

=======

=======

=======

01:58:08

III K

54

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:35

00:32:55

00:32:55

00:35:17

00:33:07

00:35:46

00:36:13

03:25:53

VI Sł.Mund.+ (PB)

55

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:56

=======

00:29:35

00:30:13

00:29:46

00:29:29

00:30:32

02:59:31

VI Sł.Mund. (PB)

56

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:43:22

=======

00:38:39

00:40:07

=======

=======

00:42:30

02:44:38

IV K (PB)

57

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:33:49

=======

00:36:52

00:32:51

=======

=======

00:42:30

01:43:32

III CC (PB)

58

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:37:33

00:37:48

00:37:48

00:39:27

00:37:25

00:38:30

00:41:00

03:51:43

VI + (PB)

59

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

=======

=======

=======

=======

=======

=======

01:02:22

I K/NW

60

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:52

00:53:36

00:57:35

00:58:45

=======

00:54:09

00:56:23

05:37:20

VI K/NW (PB)

61

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:08

00:50:13

00:49:34

00:58:45

=======

00:49:41

00:51:30

05:11:51

VI NW (PB)

62

Król Krystyna

Recepturki

01:04:02

01:00:46

00:59:16

01:05:46

00:59:01

=======

00:57:43

06:06:34

VI K/NW (PB)

63

Królikowska Gabriela

Katowice

00:49:42

=======

00:48:08

00:51:33

00:49:21

=======

=======

03:18:44

IV K (PB)

64

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

=======

=======

=======

=======

=======

=======

01:01:58

I K/NW

65

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:45

=======

00:49:36

00:51:43

00:49:24

=======

=======

03:20:28

IV NW

66

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:52

00:36:41

00:41:54

00:38:10

00:35:55

00:38:55

00:41:49

03:53:22

VI Sł.Mund.+ (PB)

67

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:58:10

I K/NW

68

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:35:47

00:32:33

00:32:41

=======

=======

=======

=======

01:41:01

III (PB)

69

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

01:01:53

00:58:08

=======

=======

=======

=======

00:59:12

02:59:13

III K/NW

70

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:54:39

00:52:59

=======

00:56:58

=======

=======

=======

02:44:36

III NW

71

Kwiatek Ireneusz

IRO 75

00:34:11

00:38:16

00:33:03

00:43:15

00:33:43

00:33:30

00:33:08

03:36:03

VI + (PB)

72

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:44:50

00:40:41

00:43:32

=======

00:36:58

00:36:50

00:37:10

04:00:01

VI (PB)

73

Lubowiecki Adam

Katowice

01:01:35

=======

01:02:32

01:04:00

01:05:21

01:02:04

01:03:05

06:18:37

VI NW (PB)

74

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:30:16

00:28:54

00:28:31

00:29:42

00:28:20

00:28:05

00:28:26

02:53:43

VI + (PB)

75

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:49:12

00:48:26

=======

=======

00:47:00

00:47:39

00:48:12

04:00:29

V NW

76

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:00:18

=======

=======

=======

00:59:24

=======

=======

01:59:42

II K/NW

77

Madej Marek

Chorzów

00:31:07

00:29:57

=======

00:31:03

00:30:04

00:29:03

00:30:15

03:01:29

VI

78

Magnucki Adam

Mysłowice

00:28:08

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:28:08

I

79

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:05

00:32:36

00:30:59

00:31:46

=======

00:30:07

00:30:50

03:08:23

VI K (PB)

80

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:32:06

00:31:08

00:32:39

00:32:05

=======

00:29:07

00:33:40

03:10:45

VI (PB)

81

Masznicki Szymon

Gliwice

00:50:53

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:50:53

I

82

Maszniew Romuald

Gliwice

00:50:54

=======

00:39:12

=======

=======

=======

=======

01:30:06

II (PB)

83

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:18

00:31:10

=======

00:33:53

00:32:20

00:32:10

00:32:42

03:14:33

VI K/ Sł.Mund.

84

Michalczyk Wojciech

Easy Run Racibórz

00:29:06

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:29:06

I

85

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:46:16

00:43:44

00:43:49

00:45:07

=======

=======

00:44:17

03:43:13

V

86

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:58:30

00:54:54

00:55:36

=======

01:18:40

01:06:51

00:54:24

06:08:55

VI K/NW (PB)

87

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:29:18

=======

=======

00:29:53

=======

=======

00:29:30

01:28:41

III

88

Milczyński Marek

Mysłowice

00:55:36

00:52:19

=======

00:56:27

00:53:40

00:53:56

00:53:38

05:25:36

VI NW

89

Milkowski Jan

KMP Siemianowice Śl.

00:33:45

00:33:03

00:34:17

00:34:08

00:32:39

00:33:53

=======

02:47:28

V Sł.Mund.+ (PB)

90

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:46:39

00:46:10

=======

00:47:23

00:42:12

00:42:45

00:45:05

04:30:14

VI

91

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:31:09

I K

92

Mróz Krystian

KKM Arktyka

01:02:06

00:55:46

00:55:05

00:57:12

00:54:25

00:52:45

00:51:49

05:34:03

VI NW+ (PB)

93

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:31:21

I K

94

Niedźwiecki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:37:29

=======

=======

00:32:51

00:30:24

=======

00:32:14

02:12:58

IV

95

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:38:40

00:34:49

00:34:30

00:35:50

00:34:45

00:34:35

00:35:02

03:33:41

VI + (PB)

96

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:35

=======

00:35:33

=======

00:35:28

00:34:27

=======

02:24:03

IV K/ Sł.Mund. (PB)

97

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:42

00:46:06

00:45:48

00:47:28

00:45:26

00:45:00

00:46:09

04:36:51

VI NW + (PB)

98

Ochot Błażej

Mysłowice

00:30:32

=======

00:27:12

00:27:53

=======

=======

00:28:30

01:53:07

IV (PB)

99

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:50

=======

00:24:40

00:26:11

00:24:31

00:24:44

00:24:27

02:30:25

VI (PB)

100

Ochowicz Piotr

KCH

00:27:48

00:26:58

00:26:40

=======

00:26:37

00:26:46

00:26:35

02:41:24

VI

101

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:34:45

=======

=======

=======

=======

00:43:15

=======

01:18:00

II K

102

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:30:25

00:29:54

00:29:55

00:31:06

=======

00:28:38

00:32:23

03:02:21

VI (PB)

103

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:35

00:44:40

00:44:26

00:46:26

=======

00:44:55

00:45:29

04:30:31

VI NW (PB)

104

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:28:41

=======

=======

=======

=======

00:27:56

=======

00:56:37

II

105

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:08

=======

00:52:50

00:58:30

00:54:05

00:55:55

00:53:52

05:30:20

VI K/NW (PB)

106

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:36:02

I K

107

Piecha Kasia

Chorzów

00:39:50

00:38:23

=======

=======

=======

=======

=======

01:18:13

II K

108

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

00:30:54

00:29:03

00:29:26

00:30:40

00:29:24

=======

00:33:11

03:02:38

VI (PB)

109

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:34:34

=======

=======

00:31:36

00:29:25

00:32:41

00:34:35

02:42:51

V

110

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:31:01

00:33:36

=======

00:32:41

00:33:03

00:31:46

00:33:31

03:15:38

VI

111

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:29:58

00:27:35

=======

00:27:24

00:27:42

00:27:54

00:28:02

02:48:35

VI

112

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:16

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:26:16

I

113

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:17

00:30:58

00:28:49

00:28:13

00:26:50

00:26:52

00:27:48

02:48:58

VI Sł.Mund.+ (PB)

114

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

=======

=======

=======

=======

=======

=======

01:01:52

I K/NW

115

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:34:14

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:34:14

I

116

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:29:37

I K

117

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:59

00:29:56

=======

00:30:53

00:29:03

00:28:52

=======

02:27:43

V

118

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

00:30:35

00:31:55

00:33:27

00:32:32

=======

00:36:04

03:16:40

VI (PB)

119

Sikora Adam

Inżynieria Biegania

00:24:44

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:24:44

I

120

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:50:51

00:49:34

00:49:26

=======

=======

=======

00:47:51

03:17:42

IV NW (PB)

121

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:42:47

00:41:46

00:42:59

=======

00:42:17

00:43:28

00:43:33

04:16:50

VI NW (PB)

122

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:00

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:28:00

I

123

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:27:31

=======

00:25:35

00:26:42

=======

=======

=======

01:19:48

III (PB)

124

Sojka Robert

Chorzów

00:33:39

00:30:53

00:33:54

00:32:57

=======

00:32:43

00:31:59

03:16:05

VI (PB)

125

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:24

=======

00:53:22

01:01:13

00:57:27

00:55:55

00:56:23

05:40:44

VI NW (PB)

126

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:12

00:58:51

01:06:20

01:01:12

=======

00:59:15

00:58:55

06:06:45

VI K/NW (PB)

127

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:31:03

00:47:35

01:05:06

00:31:29

=======

00:29:39

00:30:10

03:55:02

VI (PB)

128

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:09

00:30:30

00:32:34

00:37:19

00:30:07

00:30:02

00:31:21

03:11:28

VI +  (PB)

129

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

00:37:49

00:35:32

=======

=======

=======

=======

=======

01:13:21

II

130

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:52:17

=======

00:50:03

00:50:29

00:50:25

00:49:52

00:49:44

05:02:50

VI K/NW (PB)

131

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:31:58

00:28:10

00:27:31

00:28:21

00:28:30

=======

00:29:26

02:53:56

VI (PB)

132

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:34:19

=======

 00:33:16

00:35:15

00:33:35

=======

00:33:18

02:49:43

V Sł.Mund. (PB)

133

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

00:44:14

00:36:35

=======

00:43:07

=======

00:33:41

00:40:51

03:18:28

V

134

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:40

00:32:50

=======

00:36:17

00:33:22

00:33:36

00:34:48

03:25:33

VI

135

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:17

00:38:40

00:36:06

00:37:36

00:38:11

00:36:52

00:38:38

03:48:14

VI K + (PB)

136

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:36:44

00:38:06

=======

00:44:26

=======

00:36:29

00:37:38

03:13:23

V CC

137

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:28

=======

00:27:32

=======

=======

00:27:20

=======

01:23:20

III (PB)

138

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

00:28:51

00:28:48

=======

00:30:33

=======

=======

=======

01:28:12

III K

139

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:58

00:30:23

00:30:48

00:31:05

00:31:03

00:32:08

00:30:58

03:06:35

VI Sł.Mund.+ (PB)

140

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:33:08

=======

00:32:47

00:34:04

00:30:58

00:31:28

00:31:36

03:14:01

VI (PB)

141

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:28:54

00:28:15

00:28:01

00:28:30

=======

=======

=======

01:53:40

IV (PB)

142

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:18

00:54:27

00:55:00

00:58:54

00:53:57

00:54:04

00:58:27

05:38:07

VI K/NW+ (PB)

143

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:52:10

I K/NW

144

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:58:22

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:58:22

I

145

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:32:13

00:29:13

00:29:45

00:29:38

00:30:00

00:29:50

00:30:03

03:00:57

VI+ (PB)

146

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

=======

=======

=======

=======

=======

=======

01:04:45

I K/NW

147

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

=======

=======

=======

=======

=======

=======

01:06:43

I K/NW

148

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

=======

=======

=======

=======

=======

=======

01:07:15

I K/NW

149

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:35:15

=======

00:34:24

=======

=======

=======

=======

01:09:39

II

150

Wasilewska Barbara

Katowice

00:58:28

00:53:55

=======

=======

=======

=======

=======

01:52:23

II K/NW

151

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:01

00:35:15

=======

=======

00:36:14

=======

00:38:29

02:26:59

IV

152

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:46:08

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:46:08

I

153

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:28:11

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:28:11

I

154

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:29

00:32:30

00:34:10

=======

=======

00:35:32

00:34:41

02:50:22

V (PB)

155

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:51:14

00:46:54

00:48:23

00:49:32

00:46:50

00:46:19

00:52:39

04:53:28

VI NW+ (PB)

156

Winczakiewicz Michał

PKO BP

00:30:25

00:31:06

00:29:06

=======

=======

=======

00:32:24

02:03:01

IV (PB)

157

Witkowska Maria

Katowice

00:51:10

00:50:15

00:49:35

00:50:12

=======

00:52:04

=======

04:13:16

V K/NW (PB)

158

Wizner Czesław

IPA

00:42:08

00:38:43

=======

00:44:50

=======

=======

00:42:23

02:48:04

IV Sł.Mund.

159

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:50:06

I K

160

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:21

00:35:28

00:35:57

00:34:29

00:34:48

00:36:30

00:36:29

03:34:05

VI Sł.Mund.+ (PB)

161

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:33:11

00:32:26

00:32:26

00:33:00

00:31:52

00:31:13

00:32:02

03:13:44

VI K + (PB)

162

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:17

=======

00:34:49

00:37:53

00:37:03

=======

00:38:55

03:04:57

V K (PB)

163

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

=======

=======

=======

=======

=======

=======

00:58:11

I K/NW

164

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:35:10

00:34:33

00:32:36

00:34:06

00:33:24

00:32:50

00:32:55

03:22:58

VI + (PB)

165

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:29:40

=======

00:28:53

=======

=======

=======

00:28:59

01:27:32

III

166

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

=======

=======

=======

=======

=======

=======

01:06:37

I K/NW

167

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:39:36

00:37:28

00:41:38

=======

00:40:20

00:42:09

00:39:38

04:00:49

VI K (PB)

 

 

167 (start w Biegu Pierwszym - Zimowym) – 96 (absencja w minimum dwóch biegach, lub w biegu finałowym) = 71 (do klasyfikacji generalnej).

*. 

Stan na dzień: 08-12-2019 (po biegu siódmym - finałowym).

 

J.Ksi.


70

Poprawiony: poniedziałek, 23 grudnia 2019 19:25
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack