Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 26 października 2019 18:31

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SZEŚCIU BIEGACH

(Z uwzględnieniem Biegu Trzeciego – Polska Biega !!! )

alt

 KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III +  

V + V + VI

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

02:05:58

V (PB)

2

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

02:14:14

V (PB)

3

Ochowicz Piotr

KCH

02:14:49

V

4

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

02:20:33

V

5

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:21:10

V Sł.Mund.+ (PB)

6

Dudzik Zenon

Katowice

02:21:32

V +(PB)

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:25:17

V+ (PB)

8

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:24:30

V (PB)

9

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:27:43

V

10

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

02:28:59

V Sł.Mund. (PB)

11

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

02:29:27

V (PB)

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:29:58

V (PB)

13

Turek Rafał

Owocowa Kraina

02:30:54

V+ (PB)

14

Madej Marek

Chorzów

02:31:14

V

15

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

02:33:32

V K (PB)

16

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:35:37

V Sł.Mund.+ (PB)

17

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

02:37:05

V (PB)

18

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

02:37:33

V K (PB)

19

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

02:38:40

V (PB)

20

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:40:07

V+  (PB)

21

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:40:36

V (PB)

22

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

02:41:42

V K+ (PB)

23

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:41:51

V K/ Sł.Mund.

24

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

02:42:07

V

25

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:42:25

V (PB)

26

Sojka Robert

Chorzów

02:44:06

V (PB)

27

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:47:28

V Sł.Mund.+ (PB)

28

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:49:40

V Sł.Mund.+ (PB)

29

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

02:50:03

V+ (PB)

30

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:50:45

V

31

Budkowski Sebastian

Mysłowice

02:51:19

V

32

Janicki Jacek

Gliwice

02:51:34

V+ (PB)

33

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:57:36

V Sł.Mund.+ (PB)

34

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

02:58:39

V+ (PB)

35

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

02:59:30

V (PB)

36

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

03:00:01

V (PB)

37

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

03:00:03

V+ (PB)

38

Kwiatek Ireneusz

IRU 75

03:02:55

V+ (PB)

39

Drzyzga Adam

Katowice

03:04:11

V (PB)

40

Dziubdziela Jarosław

Katowice

03:09:20

V (PB)

41

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:09:36

V K+ (PB)

42

Kotara Grzegorz

Mysłowice

03:10:43

V+ (PB)

43

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:11:33

V Sł.Mund.+ (PB)

44

Jęczmyk Jakub

Będzin

03:17:16

V+ (PB)

45

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

03:21:11

V K (PB)

46

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:22:51

V (PB)

47

Stachowiak Sebastian

Katowice

03:24:52

V (PB)

48

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

03:33:17

V NW (PB)

49

Olszański Karol

Fear The Return

03:45:02

V NW (PB)

50

Mlaskawa Edward

Zabrze

03:45:09

V

51

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:50:42

V NW+ (PB)

52

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:54:40

V NW (PB)

53

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:00:49

V NW+ (PB)

54

Furtak Monika

Endurance Team

04:07:16

V K/NW

55

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:09:19

V K/NW (PB)

56

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:12:32

V K/NW

57

Stefaniak Emila

Sosnowiec

04:13:06

V K/NW (PB)

58

Witkowska Maria

Katowice

04:13:16

V K/NW (PB)

59

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

04:13:42

V NW +(PB)

60

Koziarz Roman

Stadion Śląski

04:20:21

V NW (PB)

61

Milczyński Marek

Mysłowice

04:31:58

V NW

62

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

04:36:28

V K/NW (PB)

63

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

04:38:07

V K/NW (PB)

64

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

04:38:58

V K/NW (PB)

65

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:39:40

V K/NW+ (PB)

66

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:41:57

V K/NW (PB)

67

Mróz Krystian

KKM Arktyka

04:42:14

V NW+ (PB)

68

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

04:44:18

V K/NW (PB)

69

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

04:44:21

V NW (PB)

70

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:03:51

V K/NW (PB)

71

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

05:07:50

V K/NW (PB)

72

Król Krystyna

Recepturki

05:08:51

V K/NW (PB)

73

Boryszko Iwona

Recepturki

05:11:27

V K/NW (PB)

74

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

05:14:31

V K/NW (PB)

75

Lubowiecki Adam

Katowice

05:15:32

V NW (PB)

76

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:53:40

IV (PB)

77

Piłat Łukasz

Mysłowice

02:08:16

IV

78

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

02:09:08

IV

79

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:15:41

IV (PB)

80

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

02:16:25

IV Sł.Mund. (PB)

81

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:17:29

IV K

82

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:24:03

IV K/ Sł.Mund.+ (PB)

83

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

02:26:02

IV K (PB)

84

Frania Tomasz

Endurance Team

02:29:09

IV

85

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

02:33:21

IV (PB)

86

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

02:35:45

IV CC

87

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

02:37:37

IV

88

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:58:56

IV

89

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:59:43

IV NW (PB)

90

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:12:17

IV NW

91

Królikowska Gabriela

Katowice

03:18:44

IV K (PB)

92

Królikowski Mirosław

Katowice

03:20:28

IV NW

93

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

03:46:54

IV K/NW (PB)

94

Smoleń Jarosław

Mysłowice

01:19:48

III (PB)

95

Szczepański Janusz

Mysłowice

01:23:20

III (PB)

96

Ochot Błażej

Mysłowice

01:25:37

III (PB)

97

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

98

Winczakiewicz Michał

PKO BP

01:30:37

III (PB)

99

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

01:32:49

III (PB)

100

Niedźwiecki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

01:40:44

III

101

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:41:01

III (PB)

102

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

01:41:55

III Sł.Mund.

103

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:43:32

III CC (PB)

104

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

01:48:30

III

105

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:49:47

III (PB)

106

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:02:08

III K (PB)

107

Wizner Czesław

IPA

02:05:41

III Sł.Mund.

108

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

02:18:32

III (PB)

109

Sitkowski Paweł

Mysłowice

02:29:51

III NW (PB)

110

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

111

Botor Stanisław

Stadion Śląski

02:53:20

III NW

112

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:56:37

II

113

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:58:33

II

114

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:59:11

II

115

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

01:09:37

II CC (PB)

116

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:09:39

II

117

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

01:13:21

II

118

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

119

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

01:18:00

II K

120

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

121

Baster Sławomir

Chrzanów

01:20:30

II

122

Maszniew Romuald

Gliwice

01:30:06

II (PB)

123

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

01:34:57

II (PB)

124

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

125

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

126

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

127

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

128

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

129

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

130

Sikora Adam

Inżynieria Biegania

00:24:44

I

131

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:23

I

132

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:16

I

133

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:00

I

134

Magnucki Adam

Mysłowice

00:28:08

I

135

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:28:11

I

136

Michalczyk Wojciech

Easy Run Racibórz

00:29:06

I

137

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

138

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

139

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

140

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:34:14

I

141

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:35:28

I

142

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

143

Dubiński Przemysław

Przemysław Dubiński

00:36:10

I

144

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

I Sł.Mund.

145

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

146

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

147

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

148

Czech Maciej

Katowice

00:45:47

I

149

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:46:08

I

150

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

151

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

152

Masznicki Szymon

Gliwice

00:50:53

I

153

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

154

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

155

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

156

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

157

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

158

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:58:22

I

159

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

160

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

161

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

162

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

163

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

164

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

165

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

166

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

167

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

02:35:45

IV CC

2

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:43:32

III CC (PB)

3

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

01:09:37

II CC (PB)

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

03:33:17

V NW (PB)

2

Olszański Karol

Fear The Return

03:45:02

V NW (PB)

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:50:42

V NW+ (PB)

4

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:54:40

V NW (PB)

5

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:00:49

V NW+ (PB)

6

Furtak Monika

Endurance Team

04:07:16

V K/NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:09:19

V K/NW (PB)

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:12:32

V K/NW

9

Stefaniak Emila

Sosnowiec

04:13:06

V K/NW (PB)

10

Witkowska Maria

Katowice

04:13:16

V K/NW (PB)

11

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

04:13:42

V NW +(PB)

12

Koziarz Roman

Stadion Śląski

04:20:21

V NW (PB)

13

Milczyński Marek

Mysłowice

04:31:58

V NW

14

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

04:36:28

V K/NW (PB)

15

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

04:38:07

V K/NW (PB)

16

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

04:38:58

V K/NW (PB)

17

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:39:40

V K/NW+ (PB)

18

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:41:57

V K/NW (PB)

19

Mróz Krystian

KKM Arktyka

04:42:14

V NW+ (PB)

20

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

04:44:18

V K/NW (PB)

21

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

04:44:21

V NW (PB)

22

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:03:51

V K/NW (PB)

23

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

05:07:50

V K/NW (PB)

24

Król Krystyna

Recepturki

05:09:51

V K/NW (PB)

25

Boryszko Iwona

Recepturki

05:11:27

V K/NW (PB)

26

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

05:14:31

V K/NW (PB)

27

Lubowiecki Adam

Katowice

05:15:32

V NW (PB)

28

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:59:43

IV NW (PB)

29

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:12:17

IV NW

30

Królikowski Mirosław

Katowice

03:20:28

IV NW

31

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

03:46:54

IV K/NW (PB)

32

Sitkowski Paweł

Mysłowice

02:29:51

III NW (PB)

33

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

34

Botor Stanisław

Stadion Śląski

02:53:20

III NW

35

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

36

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

37

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

38

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

39

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

40

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

41

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

42

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

43

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

44

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

45

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

46

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

47

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

48

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

49

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

50

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

51

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

52

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

53

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

54

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

55

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

02:33:32

V K (PB)

2

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

02:37:33

V K (PB)

3

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

02:41:42

V K+ (PB)

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:41:51

V K/ Sł.Mund.

5

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:09:36

V K+ (PB)

6

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

03:21:11

V K (PB)

7

Furtak Monika

Endurance Team

04:07:16

V K/NW

8

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:09:19

V K/NW (PB)

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:12:32

V K/NW

10

Stefaniak Emila

Sosnowiec

04:13:06

V K/NW (PB)

11

Witkowska Maria

Katowice

04:13:16

V K/NW (PB)

12

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

04:36:28

V K/NW (PB)

13

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

04:38:07

V K/NW (PB)

14

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

04:38:58

V K/NW (PB)

15

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:39:40

V K/NW+ (PB)

16

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:41:57

V K/NW (PB)

17

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

04:44:18

V K/NW (PB)

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:03:51

V K/NW (PB)

19

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

05:07:50

V K/NW (PB)

20

Król Krystyna

Recepturki

05:09:51

V K/NW (PB)

21

Boryszko Iwona

Recepturki

05:11:27

V K/NW (PB)

22

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

05:14:31

V K/NW (PB)

23

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:17:29

IV K

24

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:24:03

IV K/ Sł.Mund.+ (PB)

25

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

02:26:02

IV K (PB)

26

Królikowska Gabriela

Katowice

03:18:44

IV K (PB)

27

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

03:46:54

IV K/NW (PB)

28

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

29

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:02:08

III K (PB)

30

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

31

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

01:18:00

II K

32

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

33

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

34

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

35

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

36

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

37

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

38

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

39

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

40

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

41

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

42

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

43

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

44

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

45

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

46

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

47

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

48

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

49

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

50

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

51

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

52

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

53

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

54

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

55

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

56

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

57

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:21:10

V Sł.Mund.+ (PB)

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

02:28:59

V Sł.Mund. (PB)

3

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:35:37

V Sł.Mund.+ (PB)

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:41:51

V K/ Sł.Mund.

5

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:47:28

V Sł.Mund.+ (PB)

6

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:49:40

V Sł.Mund.+ (PB)

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:57:36

V Sł.Mund.+ (PB)

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:11:33

V Sł.Mund.+ (PB)

9

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

02:16:25

IV Sł.Mund. (PB)

10

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:24:03

IV K/ Sł.Mund.+ (PB)

11

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

01:41:55

III Sł.Mund.

12

Wizner Czesław

IPA

02:05:41

III Sł.Mund.

13

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

02:14:14

V (PB)

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:21:10

V Sł.Mund.+ (PB)

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:25:17

V+ (PB)

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:25:30

V (PB)

5

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

02:33:32

V K (PB)

6

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:40:07

V+  (PB)

7

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:40:36

V (PB)

8

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:42:25

V (PB)

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:57:36

V Sł.Mund.+ (PB)

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:11:33

V Sł.Mund.+ (PB)

11

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:22:51

V (PB)

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:12:32

V K/NW

13

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:03:51

V K/NW (PB)

14

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:15:41

IV (PB)

15

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:27:43

IV

16

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:58:56

IV

17

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:49:47

III (PB)

18

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

 

 

Legenda :

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                 Truchtacz - Kategoria klubowa

·                 (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 24 listopada 2019 15:09
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack