Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 26 października 2019 18:27

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO PIĘCIU BIEGACH

(Bez uwzględnienia Biegu Trzeciego – Polska Biega)

alt

 

 

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + IV + V + VI

UWAGI

1

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

02:20:33

V

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:21:10

V Sł.Mund.

3

Dudzik Zenon

Katowice

02:21:32

V

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:25:17

V

5

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:27:43

V

6

Turek Rafał

Owocowa Kraina

02:30:54

V

7

Madej Marek

Chorzów

02:31:14

V

8

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:35:37

V Sł.Mund.

9

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:40:07

V

10

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

02:41:42

V K

11

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:41:51

V K/ Sł.Mund.

12

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

02:42:07

V

13

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:47:28

V Sł.Mund.

14

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:49:40

V Sł.Mund.

15

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

02:50:03

V

16

Budkowski Sebastian

Mysłowice

02:51:19

V

17

Janicki Jacek

Gliwice

02:51:34

V

18

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:57:36

V Sł.Mund.

19

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

02:58:39

V

20

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

03:00:03

V

21

Kwiatek Ireneusz

IRU 75

03:02:55

V

22

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:09:36

V K

23

Kotara Grzegorz

Mysłowice

03:10:43

V

24

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:11:33

V Sł.Mund.

25

Jęczmyk Jakub

Będzin

03:17:16

V

26

Mlaskawa Edward

Zabrze

03:45:09

V

27

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:50:42

V NW

28

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:00:49

V NW

29

Furtak Monika

Endurance Team

04:07:16

V K/NW

30

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:12:32

V K/NW

31

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

04:13:42

V NW

32

Milczyński Marek

Mysłowice

04:31:58

V NW

33

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:39:40

V K/NW

34

Mróz Krystian

KKM Arktyka

04:42:14

V NW

35

Ochowicz Andrzej

KCH

01:41:18

IV

36

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

01:47:45

IV

37

Ochowicz Piotr

KCH

01:48:09

IV

38

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:56:59

IV

39

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:59:24

IV Sł.Mund.

40

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

02:00:01

IV

41

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:00:03

IV

42

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

02:02:50

IV K

43

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

02:04:26

IV

44

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

02:06:34

IV K

45

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

02:07:12

IV

46

Piłat Łukasz

Mysłowice

02:08:16

IV

47

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:08:41

IV

48

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

02:09:08

IV

49

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:09:38

IV

50

Sojka Robert

Chorzów

02:10:12

IV

51

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:17:29

IV K

52

Stachowiak Sebastian

Katowice

02:19:46

IV

53

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

02:22:17

IV

54

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

02:24:36

IV

55

Frania Tomasz

Endurance Team

02:29:09

IV

56

Drzyzga Adam

Katowice

02:29:11

IV

57

Dziubdziela Jarosław

Katowice

02:31:17

IV

58

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

02:35:45

IV CC

59

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

02:37:37

IV

60

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:39:19

IV

61

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

02:39:33

IV K

62

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

02:50:18

IV NW

63

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:50:45

IV

64

Olszański Karol

Fear The Return

03:00:36

IV NW

65

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:07:14

IV NW

66

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:12:17

IV NW

67

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

03:19:49

IV K/NW

68

Stefaniak Emila

Sosnowiec

03:23:03

IV K/NW

69

Witkowska Maria

Katowice

03:23:41

IV K/NW

70

Koziarz Roman

Stadion Śląski

03:30:47

IV NW

71

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

03:43:32

IV K/NW

72

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

03:43:38

IV K/NW

73

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

03:44:22

IV K/NW

74

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

03:45:25

IV K/NW

75

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

03:49:56

IV K/NW

76

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

03:50:59

IV NW

77

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

04:01:30

IV K/NW

78

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:02:40

IV K/NW

79

Król Krystyna

Recepturki

04:09:35

IV K/NW

80

Boryszko Iwona

Recepturki

04:11:18

IV K/NW

81

Lubowiecki Adam

Katowice

04:13:00

IV NW

82

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

04:18:55

IV K/NW

83

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:25:39

III

84

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

85

Niedźwiecki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

01:40:44

III

86

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:41:31

III

87

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

01:41:55

III Sł.Mund.

88

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

01:43:09

III Sł.Mund.

89

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

01:48:30

III

90

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:48:30

III K/ Sł.Mund.

91

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

01:51:13

III K

92

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

01:55:25

III

93

Wizner Czesław

IPA

02:05:41

III Sł.Mund.

94

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:15:07

III

95

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:15:38

III NW

96

Królikowska Gabriela

Katowice

02:30:36

III K

97

Królikowski Mirosław

Katowice

02:30:52

III NW

98

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

99

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

02:51:30

III K/NW

100

Botor Stanisław

Stadion Śląski

02:53:20

III NW

101

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:54:13

II

102

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:55:48

II

103

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:56:37

II

104

Ochot Błażej

Mysłowice

00:58:25

II

105

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:59:11

II

106

Winczakiewicz Michał

PKO BP

01:01:31

II

107

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

01:01:53

II

108

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:06:40

II CC

109

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:08:20

II

110

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

01:13:21

II

111

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:14:31

II

112

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

113

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

01:18:00

II K

114

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

115

Baster Sławomir

Chrzanów

01:20:30

II

116

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:23:29

II K

117

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

01:33:17

II

118

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

119

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

120

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:40:25

II NW

121

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

122

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

123

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

124

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

125

Sikora Adam

Inżynieria Biegania

00:24:44

I

126

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:23

I

127

 

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:16

I

128

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:00

I

129

Magnucki Adam

Mysłowice

00:28:08

I

130

 

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:28:11

I

131

Michalczyk Wojciech

Easy Run Racibórz

00:29:06

I

132

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

133

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:29:40

I

134

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

135

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

136

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

I CC

137

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:34:14

I

138

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:35:15

I

139

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:35:28

I

140

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

141

Dubiński Przemysław

Przemysław Dubiński

00:36:10

I

142

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

I Sł.Mund.

143

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

144

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

145

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

146

Czech Maciej

Katowice

00:45:47

I

147

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:46:08

I

148

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

149

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

150

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:50:39

I

151

Masznicki Szymon

Gliwice

00:50:53

I

152

Maszniew Romuald

Gliwice

00:50:54

I

153

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

154

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

155

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

156

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

157

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

158

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:58:22

I

159

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

160

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

161

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

162

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

163

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

164

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

165

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

166

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

167

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

02:35:45

IV CC

2

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:06:40

II CC

3

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

I CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:50:42

V NW

2

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:00:49

V NW

3

Furtak Monika

Endurance Team

04:07:16

V K/NW

4

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:12:32

V K/NW

5

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

04:13:42

V NW

6

Milczyński Marek

Mysłowice

04:31:58

V NW

7

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:39:40

V K/NW

8

Mróz Krystian

KKM Arktyka

04:42:14

V NW

9

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

02:50:18

IV NW

10

Olszański Karol

Fear The Return

03:00:36

IV NW

11

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:07:14

IV NW

12

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:12:17

IV NW

13

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

03:19:49

IV K/NW

14

Stefaniak Emila

Sosnowiec

03:23:03

IV K/NW

15

Witkowska Maria

Katowice

03:23:41

IV K/NW

16

Koziarz Roman

Stadion Śląski

03:30:47

IV NW

17

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

03:43:32

IV K/NW

18

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

03:43:38

IV K/NW

19

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

03:44:22

IV K/NW

20

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

03:45:25

IV K/NW

21

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

03:49:56

IV K/NW

22

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

03:50:59

IV NW

23

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

04:01:30

IV K/NW

24

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:02:40

IV K/NW

25

Król Krystyna

Recepturki

04:09:35

IV K/NW

26

Boryszko Iwona

Recepturki

04:11:18

IV K/NW

27

Lubowiecki Adam

Katowice

04:13:00

IV NW

28

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

04:18:55

IV K/NW

29

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:15:38

III NW

30

Królikowski Mirosław

Katowice

02:30:52

III NW

31

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

32

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

02:51:30

III K/NW

33

Botor Stanisław

Stadion Śląski

02:53:20

III NW

34

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

35

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

36

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:40:25

II NW

37

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

38

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

39

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

40

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

41

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

42

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

43

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

44

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

45

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

46

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

47

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

48

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

49

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

50

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

51

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

52

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

53

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

54

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

55

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

02:41:42

V K

2

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:41:51

V K/ Sł.Mund.

3

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:09:36

V K

4

Furtak Monika

Endurance Team

04:07:16

V K/NW

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:12:32

V K/NW

6

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:39:40

V K/NW

7

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

02:02:50

IV K

8

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

02:06:34

IV K

9

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:17:29

IV K

10

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

02:39:33

IV K

11

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

03:19:49

IV K/NW

12

Stefaniak Emila

Sosnowiec

03:23:03

IV K/NW

13

Witkowska Maria

Katowice

03:23:41

IV K/NW

14

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

03:43:32

IV K/NW

15

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

03:43:38

IV K/NW

16

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

03:44:22

IV K/NW

17

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

03:45:25

IV K/NW

18

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

03:49:56

IV K/NW

19

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

04:01:30

IV K/NW

20

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:02:40

IV K/NW

21

Król Krystyna

Recepturki

04:09:35

IV K/NW

22

Boryszko Iwona

Recepturki

04:11:18

IV K/NW

23

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

04:18:55

IV K/NW

24

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

25

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:48:30

III K/ Sł.Mund.

26

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

01:51:13

III K

27

Królikowska Gabriela

Katowice

02:30:36

III K

28

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

02:51:30

III K/NW

29

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

30

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

01:18:00

II K

31

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

32

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:23:29

II K

33

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

34

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

35

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

36

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

37

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

38

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

39

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

40

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

41

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

42

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

43

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

44

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

45

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

46

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

47

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

48

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

49

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

50

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

51

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

52

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

53

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

54

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

55

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

56

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

57

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:21:10

V Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:35:37

V Sł.Mund.

3

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:41:51

V K/ Sł.Mund.

4

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:47:28

V Sł.Mund.

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:49:40

V Sł.Mund.

6

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:57:36

V Sł.Mund.

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:11:33

V Sł.Mund.

8

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:59:24

IV Sł.Mund.

9

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

01:41:55

III Sł.Mund.

10

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

01:43:09

III Sł.Mund.

11

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:48:30

III K/ Sł.Mund.

12

Wizner Czesław

IPA

02:05:41

III Sł.Mund.

13

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

I Sł.Mund.

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:21:10

V Sł. Mund.

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:25:17

V

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:27:43

V

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:40:07

V

5

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:57:36

V Sł. Mund.

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:11:33

V Sł. Mund.

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:12:32

V K/NW

8

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

01:47:45

IV

9

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:56:59

IV

10

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

02:02:50

IV K

11

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:08:41

IV

12

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:09:38

IV

13

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:39:19

IV

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:02:40

IV K/NW

15

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:41:31

III

16

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:15:07

III

17

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:14:31

II

18

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

 

 

Legenda :

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack