Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 20 października 2019 19:55

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SZÓSTY - JESIENNY

2019-10-19

alt

 

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VI

UWAGI

 1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:24:44

 

2

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:25:52

 

3

Lisowski Adam

Socios Silesia

00:26:30

 

4

Ochowicz Piotr

KCH

00:26:46

 

5

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:52

Sł.Mund.

6

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:20

 

7

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:50

 

8

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:54

 

9

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:27:56

 

10

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

 

11

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:28:38

 

12

Piętka Radosław

Sosnowiec

00:28:47

 

13

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:52

 

14

Madej Marek

Chorzów

00:29:03

 

15

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:29:07

 

16

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:29

Sł.Mund.

17

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:29:39

 

18

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:29:50

 

19

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:02

 

20

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:07

K

21

Stodolski Mateusz

Sosnowiec

00:30:15

 

22

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:30:20

K

23

Malejka Rafał

Katowice

00:30:52

 

24

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

00:30:58

 

25

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

K

26

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:28

 

27

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:31:46

 

28

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:32:08

Sł.Mund.

29

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:10

K/ Sł.Mund.

30

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:32:25

 

31

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:32:41

 

32

Sojka Robert

Chorzów

00:32:43

 

33

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:50

 

34

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:32:52

K

35

Szmatloch Maciej

Katowice

00:32:56

 

36

Janicki Jacek

Gliwice

00:32:58

 

37

Budkowski Sebastian

Mysłowice

00:33:20

 

38

Kwiatek Ireneusz

IRU 75

00:33:30

 

39

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:36

 

40

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

00:33:41

 

41

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:53

Sł.Mund.

42

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:33:59

 

43

Pawelec Rafał

TKKF MOSiR Czeladź

00:34:23

 

44

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:34:27

K/ Sł.Mund.

45

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:34:35

 

46

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:34:41

Sł.Mund.

47

Dziedzic Bogdan

Mors Hubertus Team

00:35:01

 

48

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:35:24

 

49

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:35:32

 

50

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:35:40

Sł.Mund.

51

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:35:46

Sł.Mund.

52

Frania Tomasz

Endurance Team

00:35:51

 

53

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:36:29

CC

54

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:30

Sł.Mund.

55

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:50

 

56

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:36:52

K

57

Szmatloch Bartłomiej

Katowice

00:37:52

 

58

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:38:30

 

59

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:38:55

Sł.Mund.

60

Baluch Adam

Katowice

00:39:22

 

61

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:39:32

 

62

Drzyzga Adam

Katowice

00:39:48

 

63

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:40:08

Sł.Mund.

64

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:42:09

K

65

Orlicki Stanisław

Orzeł Rudze

00:42:09

 

66

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:42:45

 

67

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:43:15

K

68

Olbrych Jarosław

Mors Hubertus Team

00:43:21

 

69

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:43:28

NW

70

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:44

 

71

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:18

NW

72

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:55

NW

73

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:00

NW

74

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:45:22

NW

75

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:19

NW

76

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:47:39

NW

77

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:49:04

NW

78

Furtak Monika

Endurance Team

00:49:17

K/NW

79

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:32

K/NW

80

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:49:41

NW

81

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:50

K/NW

82

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:49:52

K/NW

83

Witkowska Maria

Katowice

00:52:04

K/NW

84

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:52:29

K/NW

85

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:52:45

NW

86

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:56

NW

87

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:04

K/NW

88

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:54:08

K/NW

89

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:09

K/NW

90

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:17

K/NW

91

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:55

K/NW

92

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:55:55

NW

93

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:12

NW

94

Kożuszek Maurycy

Kije W Dobrych Rękach

00:58:11

NW

95

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:47

K/NW

96

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:59:15

K/NW

97

Sagan Irena

40-stolatek Tychy

01:01:21

K/NW

98

Lubowiecki Adam

Katowice

01:02:04

NW

99

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:06:51

K/NW

100

Kożuszek Dominik

Kije W Dobrych Rękach

01:24:00

NW

REKREACJA (Niepełny Dystans):

101

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:22:42

2okr.

102

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

00:35:02

K/NW 2okr.

103

Zasucha Danuta

Katowice

00:38:04

K/NW 2okr.

104

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:40:07

K/NW 2okr.

105

Wojtoń Lucyna

Katowice

00:45:52

K/NW 2okr.

106

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:17:32

1okr.

107

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:08

K/NW 1okr.

108

Królikowska Gabriela

Katowice

00:29:10

K 1okr.

109

Wujko Józef

Katowice

PZK

1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:36:29

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:43:28

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:18

NW

3

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:55

NW

4

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:00

NW

5

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:45:22

NW

6

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:19

NW

7

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:47:39

NW

8

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:49:04

NW

9

Furtak Monika

Endurance Team

00:49:17

K/NW

10

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:32

K/NW

11

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:49:41

NW

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:50

K/NW

13

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:49:52

K/NW

14

Witkowska Maria

Katowice

00:52:04

K/NW

15

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:52:29

K/NW

16

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:52:45

NW

17

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:56

NW

18

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:04

K/NW

19

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:54:08

K/NW

20

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:09

K/NW

21

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:17

K/NW

22

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:55

K/NW

23

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:55:55

NW

24

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:12

NW

25

Kożuszek Maurycy

Kije W Dobrych Rękach

00:58:11

NW

26

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:47

K/NW

27

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:59:15

K/NW

28

Sagan Irena

40-stolatek Tychy

01:01:21

K/NW

29

Lubowiecki Adam

Katowice

01:02:04

NW

30

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:06:51

K/NW

31

Kożuszek Dominik

Kije W Dobrych Rękach

01:24:00

NW

32

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

00:35:02

K/NW 2okr.

33

Zasucha Danuta

Katowice

00:38:04

K/NW 2okr.

34

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:40:07

K/NW 2okr.

35

Wojtoń Lucyna

Katowice

00:45:52

K/NW 2okr.

36

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:08

K/NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:07

K

2

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:30:20

K

3

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

K

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:10

K/ Sł.Mund.

5

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:32:52

K

6

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:34:27

K/ Sł.Mund.

7

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:36:52

K

8

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:42:09

K

9

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:43:15

K

10

Furtak Monika

Endurance Team

00:49:17

K/NW

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:32

K/NW

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:50

K/NW

13

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:49:52

K/NW

14

Witkowska Maria

Katowice

00:52:04

K/NW

15

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:52:29

K/NW

16

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:04

K/NW

17

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:54:08

K/NW

18

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:09

K/NW

19

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:17

K/NW

20

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:55

K/NW

21

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:47

K/NW

22

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:59:15

K/NW

23

Sagan Irena

40-stolatek Tychy

01:01:21

K/NW

24

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:06:51

K/NW

25

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

00:35:02

K/NW 2okr.

26

Zasucha Danuta

Katowice

00:38:04

K/NW 2okr.

27

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:40:07

K/NW 2okr.

28

Wojtoń Lucyna

Katowice

00:45:52

K/NW 2okr.

29

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:08

K/NW 1okr.

30

Królikowska Gabriela

Katowice

00:29:10

K 1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:52

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:29

Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:32:08

Sł.Mund.

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:10

K/ Sł.Mund.

5

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:53

Sł.Mund.

6

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:34:27

K/ Sł.Mund.

7

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:34:41

Sł.Mund.

8

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:35:40

Sł.Mund.

9

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:35:46

Sł.Mund.

10

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:30

Sł.Mund.

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:38:55

Sł.Mund.

12

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:40:08

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:52

Sł.Mund.

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

 

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:52

 

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:02

 

5

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:30:20

K

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:28

 

7

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:35:32

 

8

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:30

Sł.Mund.

9

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:50

 

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:38:55

Sł.Mund.

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:44

 

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:32

K/NW

13

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:47

K/NW

14

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:22:42

2okr.

15

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:17:32

1okr.

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

J.Ksi.

 

Poprawiony: niedziela, 20 października 2019 19:56
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack