Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 15 grudnia 2018 12:59

TRUCHTACZOWA WIGILIA 2018

   Jeszcze nie tak dawno szykowaliśmy się do wakacji, planowaliśmy wyjazd na zakończenie sezonu a tu już jesteśmy po klubowym spotkaniu opłatkowym. Truchtaczowa Wigilia to taki naprawdę ostatni, oficjalny punkt w klubowym kalendarzu.

 

alt

   W tym roku zgodnie z wieloletnią już tradycją, spotkaliśmy się w Pubie u Waltra. Na chwilę przed tym kiedy usiądziemy z najbliższymi przy stole wigilijnym, podzielimy się opłatkiem, będziemy składać sobie świąteczne życzenia, spotkaliśmy się w gronie naszej sportowej, klubowej rodziny. Rozpoczęliśmy jak zwykle od złożenia sobie wzajemnie życzeń świątecznych i przełamania się opłatkiem.

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Chwilę później nastąpiła część kulinarna, wystawna i zarazem jak zwykle bardzo tradycyjna, wigilijna. Barszczyk z uszkami, karp, kapusta z grzybami, kompot z suszu i na deser ciasta (obowiązkowo z makiem) oraz kawa i herbata. Można powiedzieć że co roku to samo, jednak za każdym razem niezmiennie pyszne. A wszystko to zawdzięczamy naszym gospodarzom Anetcie i Piotrowi Radiowskim z Pubu Walter oraz klubowym cukiernikom: Claire, Joli, Ewie, Uli, Ani i oczywiście Karolowi.

 

altalt

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po wieczerzy nastąpił czas wręczania nagród dla najbardziej wybitnych Truchtaczy Stowarzyszenia:

  • Najwszechstronniejszy Truchtacz: w tym roku uhonorowaliśmy Michała Staciwę za udział m.in. w zawodach: BIEGI, Biegi GÓRSKIE, Biegi PO SCHODACH, TRATHLON, PŁYWANIE, KOLARSTWO! 
  • Najaktywniejszy Truchtacz: ponownie, został nim Werner Legomiński z 59 zawodami w sezonie 2017/2018!
  • Wyczyn Roku: dla Włodzimierza Grocholewskiego za zdobycie Maratońskie Korony Ziemi !!! (Afryka, Marrakech, Maroko (26.01.2014) 03:12:52, Am. Płd., Rio de Janeiro, Brazylia (27.07.2014) 03:51:00, Azja, Dubai, Emiraty Arabskie (23.01.2015) 03:41:55, Am. Północna, Seattle, USA (13.06.2015) 03:26:05, Europa, Vienna, Austria (10.04.2016) 03:21:56, Australia, Auckland, Nowa Zelandia (30.10.2016) 03:21:51, Antarktyda, King George Island (30.01.2018) 03:31:35.
  • Nagroda Truchtacza im. Romana: w tym roku nie została przyznana, co wg mnie świadczy o tym iż wszyscy w klubie trzymamy równy wysoki poziom ;-)

 

altalt

  

 

 

 

 

 

 

 

 

   Chciałem przypomnieć również, że w latach poprzednich przyznano też nagrody artystyczne: Pióro Truchtacza (otrzymali Piotr Rogowicz i Henryk Kowalski-Neukerich) oraz Kadr Truchtacza (Henryk Kowalski-Neukerich) za działalność sprawozdawczo-dziennikarską i filmową związaną z Truchtaczem. Zachęcam wszystkich do aktywności także na tym polu.

   Wręczono również Certyfikaty wstąpienia do Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice (Izabela Klich, Janusz Pytel oraz Waldemar Piela), jak również Certyfikaty Maratończyka (Izabela Klich i Martyna Kopeć) dla osób które ukończyły swój pierwszy maraton.

altalt

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    W imieniu Stowarzyszenia, podziękowaliśmy również przyjaciołom Stowarzyszenia Anetcie i Piotrowi Radiowskim za cały rok współpracy z Truchtaczem.  

altalt

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   A potem były już tylko nocne Truchtaczy rozmowy ;-)

   I to już wszystko w tym kończącym się sezonie. Może jeszcze tylko zaproszenie dla  wszystkich Truchtaczy (i nie tylko!), na pierwszoświąteczne spalanie kalorii ;-) Trening (mocno powiedziane!), odbędzie 25 grudnia o godz. 10,00 na Rozalce.

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

Zdrowych, spokojnych, rodzinnych

ale również sportowych

Świąt Bożego Narodzenia

wszystkim Truchtaczom

naszym bliskim i przyjaciołom

w imieniu swoim

oraz

Zarządu Stowarzyszenia

życzy

Jacek Księżyk

alt

 

Foto: Andrzej i Ula oraz Ewa i Jacek (link do galerii AiU Cieśli: https://photos.google.com/share/AF1QipPibu0vbcFY4gARhg8snsVQ4JwP5NntXfylQrQUusz2EhYS2D8neTcxLl83kcknjQ?key=Tl9Nb0tJWWJvdnZtbWFxUEw2UWp2bHdXc1BMQlBR  )

 

J.Ksi.

Poprawiony: sobota, 15 grudnia 2018 14:43
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack