Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 13 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 09 grudnia 2018 21:48

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SIEDMIU BIEGACH

(Z uwzględnieniem Biegu Trzeciego – Polska Biega)

 alt

 

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III  + IV + V + VI + VII.

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

02:32:11

VI (PB)

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:40:54

VI Sł.Mund.

3

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

02:46:07

VI

4

Kania Damian

MKB nr 1

02:46:41

VI

5

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:48:26

VI(PB)

6

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:51:15

VI+(PB)

7

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

02:53:22

VI CC+(PB)

8

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

02:54:06

VI(PB)

9

Szelest Barbara

Zapiekato Team

02:54:15

VI K+(PB)

10

Turek Rafał

Owocowa Kraina

03:01:39

VI(PB)

11

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

03:02:05

VI(PB)

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

03:03:46

VI+(PB)

13

Szklorz Sylwester

Katowice

03:05:47

VI Sł.Mund. (PB)

14

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

03:08:58

VI+(PB)

15

Gieroszka Robert

Mysłowice

03:11:26

VI+(PB)

16

Menżyk Joanna

Mysłowice

03:12:21

VI K/ Sł.Mund.

17

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

03:12:43

VI K(PB)

18

Nogal Leszek

Mikołów

03:13:39

VI(PB)

19

Kulików Sławomir

Mysłowice

03:13:43

VI(PB)

20

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

03:19:07

VI+(PB)

21

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:19:19

VI Sł.Mund.(PB)

22

Suślik Sobiesław

Mysłowice

03:27:57

VI

23

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

03:28:14

VI Sł.Mund. (PB)

24

Bałaziński Paweł

A-Team

03:30:08

VI(PB)

25

Kotara Grzegorz

Mysłowice

03:36:20

VI(PB)

26

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:52:21

VI K+(PB)

27

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

03:58:17

VI K(PB)

28

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

04:00:08

VI+(PB)

29

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

04:09:13

VI

30

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

04:25:11

VI Sł.Mund.+(PB)

31

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

04:30:56

VI NW(PB)

32

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:35:56

VI NW+(PB)

33

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

04:40:59

VI NW(PB)

34

Królikowski Mirosław

Katowice

04:49:31

VI NW+(PB)

35

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:56:45

VI K/NW

36

Sitkowski Paweł

Mysłowice

04:57:35

VI NW(PB)

37

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:08:54

VI K/NW+(PB)

38

Sagan Marian

40-latek Tychy

05:09:47

VI NW+(PB)

39

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

05:10:01

VI K/NW(PB)

40

Koziarz Roman

Stadion Śląski

05:10:08

VI NW

41

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

05:18:06

VI K/NW(PB)

42

Milczyński Marek

Mysłowice

05:20:02

VI NW+(PB)

43

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

05:20:38

VI NW(PB)

44

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

05:21:53

VI NW

45

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

05:29:10

VI NW(PB)

46

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:39:09

VI K/NW

47

Świgoń Katarzyna

Katowice

05:40:02

VI K/NW+(PB)

48

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:46:32

VI K/NW(PB)

49

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:54:47

VI K/NW+(PB)

50

Lubowiecki Adam

Katowice

06:01:02

VI NW+(PB)

51

Gębska Elżbieta

Będzin

06:19:35

VI K/NW

52

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

06:23:00

VI K/NW+(PB)

53

Zobek Edward

Sosnowiec

06:25:04

VI NW+(PB)

54

Szczepański Janusz

Mysłowice

02:21:19

V(PB)

55

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:22:36

V(PB)

56

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

02:23:37

V(PB)

57

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:34:29

V Sł.Mund.+ (PB)

58

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:43:05

V CC(PB)

59

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:47:35

V

60

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:53:43

V Sł.Mund. (PB)

61

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:56:21

V(PB)

62

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

03:26:40

V

63

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

03:35:38

V

64

Królikowska Gabriela

Katowice

03:43:37

V K

65

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:11:58

V NW

66

Maciuk Helena

Stadion Śląski

04:55:59

V K/NW

67

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

68

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

01:52:53

IV

69

Dudzik Zenon

Katowice

01:53:11

IV

70

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

01:57:59

IV

71

Tymiec Przemysław

Zapiekato Team

02:02:47

IV

72

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:04:52

IV(PB)

73

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

02:07:10

IV K

74

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

02:11:56

IV(PB)

75

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

02:12:41

IV

76

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

77

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:16:36

IV K

78

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

02:19:10

IV(PB)

79

Baluch Adam

Katowice

02:25:51

IV(PB)

80

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

02:27:24

IV K(PB)

81

Wizner Czesław

Mysłowice

02:40:18

IV Sł.Mund. (PB)

82

Wasilewska Barbara

Katowice

03:41:22

IV K/NW(PB)

83

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

03:57:10

IV K/NW

84

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:28:31

III Sł.Mund.

85

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:49:42

III K/ Sł.Mund.

86

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:51:04

III K(PB)

87

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

88

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:01:32

III K/NW(PB)

89

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

90

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:54:58

II

91

Motyl Piotr

Katowice

00:55:11

II

92

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:58:16

II

93

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:58:23

II(PB)

94

Gieroszka Artur

BMW Team

01:11:13

II(PB)

95

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:11:43

II

96

Orzechowski Adam

MKB nr 1

01:16:24

II

97

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

98

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

99

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:27:59

II

100

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

01:48:50

II NW(PB)

101

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

102

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

103

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

104

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

I

105

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

106

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

I

107

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

108

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

I

109

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

110

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

I

111

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

112

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

113

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

I

114

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

115

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

I

116

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

117

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

118

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

119

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

120

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

121

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

I

122

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

I

123

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

124

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

125

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

126

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

127

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

02:53:22

VI CC+(PB)

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:43:05

V CC(PB)

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

04:30:56

VI NW(PB)

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:35:56

VI NW+(PB)

3

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

04:40:59

VI NW(PB)

4

Królikowski Mirosław

Katowice

04:49:31

VI NW+(PB)

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:56:45

VI K/NW

6

Sitkowski Paweł

Mysłowice

04:57:35

VI NW(PB)

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:08:54

VI K/NW+(PB)

8

Sagan Marian

40-latek Tychy

05:09:47

VI NW+(PB)

9

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

05:10:01

VI K/NW(PB)

10

Koziarz Roman

Stadion Śląski

05:10:08

VI NW

11

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

05:18:06

VI K/NW(PB)

12

Milczyński Marek

Mysłowice

05:20:02

VI NW+(PB)

13

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

05:20:38

VI NW(PB)

14

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

05:21:53

VI NW

15

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

05:29:10

VI NW(PB)

16

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:39:09

VI K/NW

17

Świgoń Katarzyna

Katowice

05:40:02

VI K/NW+(PB)

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:46:32

VI K/NW(PB)

19

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:54:47

VI K/NW+(PB)

20

Lubowiecki Adam

Katowice

06:01:02

VI NW+(PB)

21

Gębska Elżbieta

Będzin

06:19:35

VI K/NW

22

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

06:23:00

VI K/NW+(PB)

23

Zobek Edward

Sosnowiec

06:25:04

VI NW+(PB)

24

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:11:58

V NW

25

Maciuk Helena

Stadion Śląski

04:55:59

V K/NW

26

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

27

Wasilewska Barbara

Katowice

03:41:22

IV K/NW(PB)

28

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

03:57:10

IV K/NW

29

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

30

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:01:32

III K/NW(PB)

31

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

01:48:50

II NW(PB)

32

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

33

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

34

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

35

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

36

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

37

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

38

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

39

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

Zapiekato Team

02:54:15

VI K+(PB)

2

Menżyk Joanna

Mysłowice

03:12:21

VI K/ Sł.Mund.

3

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

03:12:43

VI K(PB)

4

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:52:21

VI K+(PB)

5

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

03:58:17

VI K(PB)

6

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:56:45

VI K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:08:54

VI K/NW+(PB)

8

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

05:10:01

VI K/NW(PB)

9

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

05:18:06

VI K/NW(PB)

10

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:39:09

VI K/NW

11

Świgoń Katarzyna

Katowice

05:40:02

VI K/NW+(PB)

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:46:32

VI K/NW(PB)

13

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:54:47

VI K/NW+(PB)

14

Gębska Elżbieta

Będzin

06:19:35

VI K/NW

15

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

06:23:00

VI K/NW+(PB)

16

Królikowska Gabriela

Katowice

03:43:37

V K

17

Maciuk Helena

Stadion Śląski

04:55:59

V K/NW

18

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

19

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

02:07:10

IV K

20

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:16:36

IV K

21

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

02:27:24

IV K(PB)

22

Wasilewska Barbara

Katowice

03:41:22

IV K/NW(PB)

23

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

03:57:10

IV K/NW

24

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:49:42

III K/ Sł.Mund.

25

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:51:04

III K(PB)

26

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

27

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:01:32

III K/NW(PB)

28

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

29

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

30

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

31

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

32

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

33

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

34

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

35

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

36

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

37

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

38

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

39

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

40

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

41

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:40:54

VI Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

03:05:47

VI Sł.Mund. (PB)

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

03:12:21

VI K/ Sł.Mund.

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:19:19

VI Sł.Mund.(PB)

5

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

03:28:14

VI Sł.Mund. (PB)

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

04:25:11

VI Sł.Mund.+(PB)

7

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:34:29

V Sł.Mund.+ (PB)

8

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:53:43

V Sł.Mund. (PB)

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

10

Wizner Czesław

Mysłowice

02:40:18

IV Sł.Mund. (PB)

11

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:28:31

III Sł.Mund.

12

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:49:42

III K/ Sł.Mund.

13

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:40:54

VI Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:48:26

VI(PB)

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:51:15

VI+(PB)

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

03:02:05

VI(PB)

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

03:08:58

VI+(PB)

6

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

04:00:08

VI+(PB)

7

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

04:09:13

VI

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

04:25:11

VI Sł.Mund.+(PB)

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:08:54

VI K/NW+(PB)

10

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:46:32

VI K/NW(PB)

11

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:22:36

V(PB)

12

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:47:35

V

13

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:56:21

V(PB)

14

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

03:35:38

V

15

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:04:52

IV(PB)

16

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

17

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:51:04

III K(PB)

18

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                 Truchtacz - Kategoria klubowa

·                 (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 09 grudnia 2018 21:50
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack