Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

zzzzae53a.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 51 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
czwartek, 08 grudnia 2022 09:44

 

Nagrody STM 2022

 

 

 

Koleżanki i koledzy,

Truchtacze i Truchtaczki

 

   Za nami sezon 2021/2022. Nadchodzi czas na podsumowanie. Podsumowanie, którego brakowało przez ostanie dwa sezony (2020 i 2021). Prawdę mówiąc, zupełnie wyleciało mi to z głowy. Dwa lata nie robiliśmy spotkania Wigilijnego, na którym zwykle takie nagrody wręczamy. Teraz zostało mało czasu, więc musimy to zrobić w sposób bardzo dynamiczny.

 

   Zastanówmy się kto z Truchtaczy zasłużył na nasze uznanie postawą sportową, wynikami, osiągnięciami życiowymi lub startem/udziałem w ekstremalnej imprezie a także doceńmy pracę w regionie na rzecz promowania zdrowego trybu życia oraz naszego Stowarzyszenia jak również reprezentowania barw klubowych.

 

   I temu właśnie mają posłużyć nasze Klubowe Nagrody:

 

Klubowe Nagrody Truchtacza:

 • Zimowe Mistrzostwa na Krótkim Dystansie (zawody w sprincie rozegrano 12 marca na stadionie MOSiR-u w Sosnowcu).
 • Najszybszy Truchtacz i Truchtaczka (w tym roku nie przeprowadzono zawodów).
 • Najaktywniejszy Truchtacz (decyduje ilość startów zarejestrowanych na portalu maratonypolskie.pl, w miesiącach: listopad - grudzień 2021 oraz zarejestrowanych startów na Stronie Klubowej w okresie styczeń – październik 2022 i opublikowanych w „Startach Truchtaczy”. Osoba odpowiedzialna: Marian Jarosz).
 •  

Ponadto do przyznania są dwie fakultatywne nagrody:       

 • Nagroda Truchtacza im. Romana – dla osoby/organizacji/firmy, która w istotny sposób przyczyniła się do rozwoju, popularyzacji Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice w roku bieżącym,
 • Wyczyn Roku – dla Truchtacza lub zespołu Truchtaczy (tylko i wyłącznie!), za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku sportowego, ukończenie trudnych zawodów biegowych (lub innych), wyczyn na imprezie sportowej.

Nagroda Truchtacza oraz Wyczyn Roku mogą, lecz nie muszą być przyznane.  

 

Przypominam zasady:

 • Nagrody przyznawane są tylko i wyłącznie za okres minionych 12 miesięcy. Zdarzenie/wyczyn może obejmować oczywiście dłuższy okres, ale jego zakończenie musi przypadać w ciągu ostatnich 12 miesięcy (listopad 2021 – październik 2022).
 • Wybór odbywa się w drodze dwustopniowego głosowania (do głosowania uprawnieni są członkowie Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice którzy złożyli deklaracje członkowskie nie później niż 01.08.2022). 
 • W pierwszym etapie zgłaszamy nominacje do nagród na stronie klubowej www.truchtacz.org – od dziś do 10 grudnia.
 • Nominację zgłaszamy w formie „komentarza” pod aktualnym tekstem (gdyby ktokolwiek miał problem z zamieszczeniem „komentarza”, to proszę o przesłanie mailem/sms-em/WhatsAppem tekstu do mnie, a ja zajmę się umieszczeniem go na stronie)
 • Nominację może zgłosić każdy Truchtacz w dowolnej ilości, jednak wymagane jest każdorazowe uzasadnienie. 
 • W drugim etapie, odbywa się glosowanie na Nominowanych do nagród – w tym roku w dniu 11 grudnia (niedziela).
 • Glosowanie przeprowadzi telefonicznie i sms-em Ewa Jastrzębska. Proszę więc, żebyście w dniu glosowania telefony przy sobie.
 • Każdemu Truchtaczowi przysługuje jeden głos na każdą z nagród, dozwolone jest wstrzymanie się od głosu.
 • Nagroda zostanie przyznana, jeśli Nominowany uzyska 30% ze wszystkich oddanych głosów.

 

Nagrody zostaną wręczone na Klubowym Spotkaniu Opłatkowym w dn. 14 grudnia.

 

W poprzednich latach Nagrodę Truchtacza otrzymywali m.in.: Janusz Kuczmierczyk, Stasiu Filuś, Marian Jarosz, Założyciele Truchtacza: Asia i Tomek Katan, Janusz Kuczmierczyk, Rafał Kontowicz, ponadto Dorota Wyleciał, Werner Legomiński, Basia Księżyk, Bożena Kopeć, Janusz Pytel.

 

Za wyczyn roku nagradzaliśmy m.in.: Andrzeja Mielnika, Beatę Godek, Mariana Jarosza, Drużynę Truchtacza (3-cie miejsce w Drużynowym Maratonie Kukuczki), Wernera Legomińskiego, Drużynę Kibiców Truchtacza Mysłowice (2-gie miejsce w konkursie na najlepiej dopingujący zespół), za postawę fair play w czasie zawodów „Memoriał Jerzego Chromika” nagrodę otrzymał Marek Maciejewski, duet: Karol Bromboszcz i Jacek Księżyk, za Bieg Rzeźnika, Krzysztof Wieczorek – za udział we wszystkich edycjach SilesiaMaratonu, Grzegorz Stolecki – za serię ultramaratonów!

 

Pozdrawiam i do usłyszenia w najbliższą niedzielę, w czasie głosowania.

 

J. Ksi.

 

Komentarze   

 
0 #2 Księżyk Jacek 2022-12-10 22:13
Nominacja Mariana Gruszki:

Do Nagrody Truchtacza nominuje Marka Maciejewskiego

Bardzo sympatyczny, pomocny, ambitny biegający z radością, dbający o kondycję. kochający ludzi i zwierzęta. Doświadczony mors. Przy tym bardzo skromny. Fajnie opowiada, po raz setny ciekawe zdarzenia.
Cytować
 
 
0 #1 Jacek Księżyk 2022-12-09 18:05
Moja nominacja do nagrody: Wyczyn Roku:

Kto zawiózł flagę Truchtacza najwyżej? Kto zrobił zdjęcie naszego banera na najwyższej wysokości?

Rafał Wolański, w lipcu zdobył Kazbek, jeden ze szczytów Kaukazu. W związku z tym, że w klubie jest kilka osób pasjonujących się turystyką wysokogórską, to myślę, że może to być dobry początek fajnej rywalizacji!

A wyczynem jest bezsprzecznym, ponieważ nikt z Truchtaczy wyżej nie zawędrował a tym bardziej z naszym banerem :lol: :-) :P

I do tego jeszcze Rafał przygotował ciekawą fotorelację:

http://www.truchtacz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1188%3Akazbek-gruziski-szczyt-kaukazu&catid=3%3Anewsflash&Itemid=98
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack