Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
piątek, 30 września 2022 09:21

 

   W Mysłowicach 5 października br. o godzinie 12:00 odbędzie się sportowe wydarzenie MYSŁO RIDE, które będzie oficjalnym otwarciem budowy I etapu ścieżek rowerowych.
   Z trzech różnych miejsc w naszym mieście ruszą trzy grupy: rowerzyści, rolkarze oraz wspólnie biegacze i uprawiający Nordic Walking, które spotkają się na Promenadzie na wspólnym grillowaniu.

   W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy chętni natomiast osoby niepełnoletnie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych lub w ramach Szkoły czy Klubu, Stowarzyszenia sportowego. Uczestnicy mogą dowolnie wybrać jedną z aktywności i dołączyć do jednej z grup.


   I grupa uczestników to Biegacze oraz Nordic Walking: Start z Górki Słupeckiej;


   II grupa uczestników to Rowerzyści: Start przy Szkole Sportowej ul. Gwarków 1, 41-400 Mysłowice. Podczas poruszania się rowerem obowiązują zasady ruchu drogowego (ruch prawostronny). Kask jest obowiązkowy;


   III grupa uczestników to Rolkarze: Start przy Dworcu PKP, przy nowo otwartych przejściach dla pieszych od ul. Oświęcimskiej.
 

   Finałowa część wydarzenia odbędzie się na Promenadzie, gdzie uczestnicy będą mogli się posilić kiełbaską z grilla lub ogniska.
Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

 

(Urząd Miejski w Mysłowicach)

 

J. Ksi.

100

Poprawiony: piątek, 30 września 2022 09:31
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack