Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
poniedziałek, 19 września 2022 18:02

 

XIII GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

(W UKŁADZIE POZIOMYM

 

 ALFABETYCZNYM)

 

 

(Klasyfikacja uwzględnia jedynie tych zawodników,

 

którzy ukończyli obowiązkowy

 

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY 2022-02-26

 

na pełnym dystansie 6,7km)!!!

 

 

L/P

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

BIEG I

BIEG II

BIEG III

BIEG IV

BIEG V

BIEG VI

BIEG VII

SUMA

UWAGI

1

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

00:35:26

00:36:00

00:34:55

00:39:12

00:36:59

 

 

02:27:37

IV CC

2

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:47:20

00:48:16

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:35:36

II K

3

Barchanowski Wojciech

Sosnowiec

00:37:31

00:37:31

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:15:02

II

4

Bąk Jerzy

Stadion Śląski

00:58:41

01:00:38

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:59:19

II NW

5

Błaszczyk Marcin

Sosnowiec

00:40:21

00:35:08

00:33:37

00:35:17

00:38:12

 

 

02:28:58

IV

6

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

00:51:54

00:48:59

00:49:15

///////////////

00:50:36

 

 

02:31:29

III NW/K

7

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:09:12

I NW/K

8

Cyroń Andrzej

Katowice

00:34:57

00:33:58

00:34:21

///////////////

///////////////

 

 

01:08:55

II

9

Cyroń Renata

Katowice

00:55:02

00:54:13

00:53:20

///////////////

///////////////

 

 

01:49:15

II NW/K

10

Dandyk Karol + Karmel

Mysłowice

00:35:27

///////////////

///////////////

///////////////

00:37:00

 

 

01:12:27

II CC

11

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:48:01

00:47:25

00:45:39

00:46:29

///////////////

 

 

02:21:55

III NW/K

12

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

00:53:43

00:47:37

///////////////

00:46:09

00:43:25

 

 

03:10:54

IV NW

13

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:58

00:45:35

00:45:26

00:44:21

00:43:23

 

 

03:00:17

IV NW

14

Dudzik Zenon

SK ZEN Team

00:29:56

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:29:56

I

15

Gawron Konrad

Mors Hubertus Team

00:37:47

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:37:47

I

16

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:59:57

00:59:03

00:59:02

01:04:47

01:01:20

 

 

04:05:07

IV NW/K

17

Gieroszka Robert

ADS Masna

00:34:21

00:32:49

00:30:48

00:32:23

00:31:30

 

 

02:11:03

IV

18

Glanowski Zenon

TKKF Czeladź

00:36:58

00:36:59

00:35:32

///////////////

///////////////

 

 

01:13:57

II

19

Głuc Mirosław + Yasper

Okiem Wilka

00:37:38

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:37:38

I CC

20

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:51:19

00:51:23

00:49:39

00:50:45

00:49:35

 

 

03:23:02

IV NW

21

Górak Piotr

Diablak 120

00:32:25

///////////////

00:30:48

///////////////

00:32:09

 

 

01:04:34

II

22

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:56:21

I NW/K

23

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

00:37:15

00:36:21

00:35:10

00:40:17

00:36:08

 

 

02:30:01

IV

24

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:50:19

00:49:08

00:50:44

00:49:27

///////////////

 

 

02:28:54

III NW

25

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

00:32:43

00:31:48

00:31:38

///////////////

00:32:01

 

 

01:36:32

III CC/K

26

Iwaszkiewicz Dominik

Katowice

01:05:02

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:05:02

I NW

27

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

00:31:44

00:35:45

///////////////

00:32:19

00:30:58

 

 

02:10:46

IV

28

Janicki Jacek

Gliwice

00:56:26

00:54:52

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:51:18

II NW

29

Janor Agnieszka

Mysłowice

00:37:39

00:37:51

///////////////

///////////////

00:40:28

 

 

01:55:58

III K

30

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:00:14

00:58:16

01:00:12

01:01:22

///////////////

 

 

02:59:52

III NW

31

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:54:29

00:52:56

///////////////

00:53:39

///////////////

 

 

02:41:04

III NW/K

32

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:43:56

00:41:59

00:42:08

00:43:40

00:40:47

 

 

02:50:22

IV

33

Kancel Daniel + Lili

Okiem Wilka

00:32:29

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:32:29

I CC

34

Kobak Bogdan

Mysłowice

00:37:38

///////////////

///////////////

///////////////

00:38:46

 

 

01:16:24

II

35

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:36:42

00:36:53

00:38:40

00:39:46

00:36:12

 

 

02:29:33

IV

36

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:28:17

00:28:26

00:28:07

00:28:34

00:27:55

 

 

01:53:12

IV

37

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:01:53

///////////////

///////////////

01:04:04

///////////////

 

 

02:05:57

II NW/K

38

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:59:35

I NW/K

39

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:47

///////////////

00:56:43

01:00:42

00:56:31

 

 

02:54:00

III NW/K

40

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:53:25

///////////////

00:52:37

01:04:45

00:54:00

 

 

02:52:10

III NW

41

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:03:39

I NW/K

42

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:59:15

00:55:48

00:57:57

01:04:05

01:00:15

 

 

03:59:23

IV NW

43

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

00:57:53

00:54:11

01:03:26

00:55:49

00:55:36

 

 

03:43:29

IVNW/K

44

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

01:06:27

01:07:04

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

02:13:31

II NW/K

45

Kulików Joanna

Mysłowice

01:03:40

00:59:34

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

02:03:14

II NW/K

46

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:35:08

00:33:51

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:08:59

II

47

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

01:02:02

01:01:07

///////////////

01:02:20

///////////////

 

 

03:05:29

III NW

48

Kwiatek Ireneusz

IRU 75 / Optyka K. M. Szczerba - Czeladź

00:36:54

00:35:18

00:38:05

00:36:14

00:40:18

 

 

02:28:44

IV

49

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:42:10

00:44:23

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:26:33

II

50

Litwin Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:15

///////////////

00:36:40

///////////////

///////////////

 

 

00:36:15

I K

51

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:35:23

///////////////

00:34:11

///////////////

///////////////

 

 

00:35:23

I

52

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:31:03

00:30:33

00:30:08

00:32:56

00:31:15

 

 

02:05:47

IV

53

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

00:46:05

00:46:11

00:44:50

00:45:03

///////////////

 

 

02:17:19

III NW

54

Malejka Katarzyna

ADS Masna

00:30:18

00:29:51

00:30:20

///////////////

00:30:17

 

 

01:30:26

III K

55

Malejka Piotr

ADS Masna

00:31:28

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:31:28

I

56

Mencel Adrian

Katowice

00:36:19

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:36:19

I

57

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:34:37

00:34:00

00:34:33

00:37:00

00:34:03

 

 

02:19:40

IV K

58

Mikołajczyk Romuald

Nudel Team

00:35:11

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:35:11

I

59

Mikołajczyk Tomasz

Mors Hubertus Team

00:39:18

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:39:18

I

60

Milkowski Jan

Świętochłowice

00:35:12

///////////////

00:34:19

00:35:22

///////////////

 

 

01:10:34

II

61

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:39:22

00:40:06

00:40:06

///////////////

///////////////

 

 

01:19:28

II

62

Niklas Aniela

Mysłowice

00:58:57

00:57:53

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:56:50

II NW/K

63

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:19

00:47:10

00:45:29

00:47:17

00:46:04

 

 

03:07:50

IV NW

64

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:06

///////////////

00:43:48

00:43:43

///////////////

 

 

01:27:49

II NW

65

Pilarczyk Łukasz

Józefinka Katowice

00:29:25

00:29:17

00:29:42

///////////////

00:29:47

 

 

01:28:29

III

66

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:59:47

00:57:45

///////////////

01:02:32

///////////////

 

 

03:00:04

III NW

67

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:32:07

I

68

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:53:20

00:51:53

00:52:34

00:53:48

00:51:36

 

 

03:30:37

IV NW/K

69

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:34:37

I CC/K

70

Ryskalok Piotr

Okiem Wilka

00:28:37

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:28:37

I

71

Ryszka Karol + Rubens

Okiem Wilka

00:24:38

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:24:38

I CC

72

Sagan Juliusz

Tychy

00:52:48

00:51:45

00:52:21

00:53:44

00:52:26

 

 

03:30:43

IV NW

73

Sagan Zbigniew

Tychy

00:35:22

00:33:29

///////////////

00:34:17

00:32:15

 

 

02:15:23

IV

74

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:36:19

I CC/K

75

Seweryn Bartosz + Snupi (?)

Mors Hubertus Team

00:46:39

00:37:32

///////////////

///////////////

00:37:31

 

 

02:01:42

III

76

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:27:03

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:27:03

I

77

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:35

///////////////

00:38:32

///////////////

///////////////

 

 

00:42:35

I

78

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:02:37

I NW/K

79

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:59:30

I NW/K

80

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:25

00:34:17

00:28:41

00:28:27

///////////////

 

 

01:31:09

III

81

Sojka Robert

Chorzów

00:38:19

00:35:09

00:37:15

00:38:21

00:39:21

 

 

02:31:10

IV

82

Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:58:27

///////////////

00:59:06

01:03:00

///////////////

 

 

02:01:27

II NW/K

83

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:59:59

///////////////

01:06:22

01:08:05

01:01:35

 

 

03:09:39

III NW

84

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:37:20

00:33:23

00:34:02

00:34:44

00:33:18

 

 

02:18:45

IV

85

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:58

00:28:19

///////////////

00:28:55

00:28:05

 

 

01:54:17

IV

86

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:38:54

///////////////

00:36:21

///////////////

///////////////

 

 

00:38:54

I

87

Szklorz Sylwester

ADS Masna

00:33:10

00:44:00

00:33:49

00:33:30

00:33:47

 

 

02:24:27

IV

88

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:33:54

00:33:57

00:34:01

///////////////

00:33:31

 

 

01:41:22

III

89

Szobak Adam

Katowice

00:45:02

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:45:02

I

90

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:09:13

00:59:21

00:59:02

///////////////

///////////////

 

 

02:08:34

II NW/K

91

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:50:14

00:49:01

00:48:12

00:52:25

00:50:09

 

 

03:21:49

IV NW/K

92

Trąbała Adam

BiegaMysłowice

00:32:32

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:32:32

I

93

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:36:30

00:35:44

00:35:52

///////////////

///////////////

 

 

01:12:14

II

94

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:35:20

00:36:19

00:34:44

///////////////

///////////////

 

 

01:11:39

II

95

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:09:12

I NW/K

96

Wiesner Tomasz

Wataha

00:50:24

///////////////

///////////////

00:51:12

///////////////

 

 

01:41:36

II NW

97

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:50:08

00:48:55

00:49:09

00:49:14

00:49:40

 

 

03:17:57

IV NW

98

Winczakiewicz Michał

Winczi Team

00:34:21

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:34:21

I

99

Wizner Czesław

Mysłowice

00:44:08

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:44:08

I

100

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:54:48

00:53:54

00:53:54

00:55:56

///////////////

 

 

02:44:38

III NW/K

101

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:41:03

00:38:23

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:19:26

II

102

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

00:37:29

00:35:41

///////////////

00:37:29

///////////////

 

 

01:50:39

III K

103

Zakrzewska Paulina

Mysłowice

00:38:15

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:38:15

I K

104

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R. Śl.

00:27:40

00:27:27

00:27:33

00:28:16

00:27:14

 

 

01:50:37

IV

105

Zięcina Maciej

ADS Masna

00:27:09

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:27:09

I

106

Żywica Dorota

Huragan Ligota

00:44:05

00:44:01

00:45:40

///////////////

///////////////

 

 

01:28:06

II K

 

 

106 (start w Biegu Pierwszym - Zimowym) – 64 (absencja w minimum dwóch biegach, lub w biegu finałowym) = 42 (do klasyfikacji generalnej).

 

Kolor ZIELONY – oznacza Bieg Trzeci – Polska Biega – jego wyniki zostaną doliczone do całości zawodów, dopiero po Biegu Szóstym – Jesienny, w przypadku absencji w którymś z biegów: II, IV, V, VI!!!

 

Stan na dzień: 19-09-2022 (po Biegu Piątym – Letnim 2).

 

 

NIEPEŁNY DYSTANS: 2,2 km. lub 4,4 km.

 

L/P

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

BIEG I

BIEG II

BIEG III

BIEG IV

BIEG V

BIEG VI

BIEG VII

SUMA

UWAGI

107

Jamróz Damian + Sajgon

Husky Fun

00:24:45

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:24:45

I CC 2okr.

108

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

///////////////

00:32:56

///////////////

///////////////

 

 

00:34:56

I NW/K 1okr.

109

Kurek Adam

Katowice

00:28:50

00:27:30

00:24:09

00:26:51

///////////////

 

 

01:23:07

III NW/K 1okr.

110

Kurek Anna

Katowice

00:28:46

00:27:30

00:24:09

00:26:51

///////////////

 

 

01:23:11

III NW 1okr.

111

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

01:09:53

///////////////

01:08:50

01:06:53

 

 

00:53:26

I NW/K 2okr.

112

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:47:34

I NW/K 2okr.

113

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:47:35

I NW/K 2okr.

114

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:23:54

00:45:10

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:23:54

I K 1okr.

115

Wujko Józef

Katowice

PZK

PZK

PZK

PZK

PZK

PZK

PZK

PZK

IV PZK

 

Kolor NIEBIESKI – oznacza inny dystans niż w Biegu Pierwszym – Zimowym (nie podlega podsumowaniu)!

 

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 19 września 2022 19:11
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack