Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 18 września 2022 20:55

 

XIII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

WYNIKI

 

PO CZTERECH BIEGACH

 

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II

+ IV + V

UWAGI

1

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R. Śl.

01:50:37

IV

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:53:12

IV

3

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:54:17

IV

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:05:47

IV

5

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

02:10:46

IV

6

Gieroszka Robert

ADS Masna

02:11:03

IV

7

Sagan Zbigniew

Tychy

02:15:23

IV

8

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:18:45

IV

9

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:19:40

IV K

10

Szklorz Sylwester

ADS Masna

02:24:27

IV

11

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

02:27:37

IV CC

12

Kwiatek Ireneusz

IRU 75 / Optyka K. M. Szczerba - Czeladź

02:28:44

IV

13

Błaszczyk Marcin

Sosnowiec

02:28:58

IV

14

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:29:33

IV

15

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

02:30:01

IV

16

Sojka Robert

Chorzów

02:31:10

IV

17

Jęczmyk Jakub

Będzin

02:50:22

IV

18

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:00:17

IV NW

19

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:07:50

IV NW

20

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

03:10:54

IV NW

21

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

03:17:57

IV NW

22

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:21:49

IV NW/K

23

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

03:23:02

IV NW

24

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

03:30:37

IV NW/K

25

Sagan Juliusz

Tychy

03:30:43

IV NW

26

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

03:43:29

IVNW/K

27

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:59:23

IV NW

28

Gazda Dorota

Stadion Śląski

04:05:07

IV NW/K

29

Pilarczyk Łukasz

Józefinka Katowice

01:28:29

III

 

30

Malejka Katarzyna

ADS Masna

01:30:26

III K

31

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

01:31:09

III

32

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

01:36:32

III CC/K

33

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:41:22

III

34

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

01:50:39

III K

35

Janor Agnieszka

Mysłowice

01:55:58

III K

36

Seweryn Bartosz

Mors Hubertus Team

02:01:42

III

37

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

02:17:19

III NW

38

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

02:21:55

III NW/K

39

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

02:31:29

III NW/K

40

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

41

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

02:44:38

III NW/K

42

Koziarz Roman

Stadion Śląski

02:52:10

III NW

43

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:54:00

III NW/K

44

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:59:52

III NW

45

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:00:04

III NW

46

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

03:05:29

III NW

47

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

03:09:39

III NW

48

Górak Piotr

Diablak 120

01:04:34

II

49

Cyroń Andrzej

Katowice

01:08:55

II

50

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:08:59

II

51

Milkowski Jan

Świętochłowice

01:10:34

II

52

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:11:39

II

53

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:12:14

II

54

Dandyk Karol + Karmel

Mysłowice

01:12:27

II CC

55

Glanowski Zenon

TKKF Czeladź

01:13:57

II

56

Barchanowski Wojciech

Sosnowiec

01:15:02

II

57

Kobak Bogdan

Mysłowice

01:16:24

II

58

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:19:26

II

59

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:19:28

II

60

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:26:33

II

61

Olszański Karol

Fear The Return

01:27:49

II NW

62

Żywica Dorota

Huragan Ligota

01:28:06

II K

63

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:35:36

II K

64

Wiesner Tomasz

Wataha

01:41:36

II NW

65

Cyroń Renata

Katowice

01:49:15

II NW/K

66

Janicki Jacek

Gliwice

01:51:18

II NW

67

Niklas Aniela

Mysłowice

01:56:50

II NW/K

68

Bąk Jerzy

Stadion Śląski

01:59:19

II NW

69

Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:01:27

II NW/K

70

Kulików Joanna

Mysłowice

02:03:14

II NW/K

71

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:05:57

II NW/K

72

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:08:34

II NW/K

73

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

02:13:31

II NW/K

74

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

02:28:54

II NW

75

Ryszka Karol + Rubens

Okiem Wilka

00:24:38

I CC

76

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:27:03

I

77

Zięcina Maciej

ADS Masna

00:27:09

I

78

Ryskalok Piotr

Okiem Wilka

00:28:37

I

79

Dudzik Zenon

SK ZEN Team

00:29:56

I

80

Malejka Piotr

ADS Masna

00:31:28

I

81

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

I

82

Kancel Daniel + Lili

Okiem Wilka

00:32:29

I CC

83

Trąbała Adam

BiegaMysłowice

00:32:32

I

84

Winczakiewicz Michał

Winczi Team

00:34:21

I

85

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

I CC/K

86

Mikołajczyk Romuald

Nudel Team

00:35:11

I

87

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:35:23

I

88

Litwin Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:15

I K

89

Mencel Adrian

Katowice

00:36:19

I

90

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

I CC/K

91

Głuc Mirosław + Yasper

Okiem Wilka

00:37:38

I CC

92

Gawron Konrad

Mors Hubertus Team

00:37:47

I

93

Zakrzewska Paulina

Mysłowice

00:38:15

I K

94

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:38:54

I

95

Mikołajczyk Tomasz

Mors Hubertus Team

00:39:18

I

96

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:35

I

97

Wizner Czesław

Mysłowice

00:44:08

I

98

Szobak Adam

Katowice

00:45:02

I

99

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

I NW/K

100

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

I NW/K

101

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

I NW/K

102

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

I NW/K

103

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

I NW/K

104

Iwaszkiewicz Dominik

Katowice

01:05:02

I NW

105

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

106

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

I NW/K

REKREACJA (Niepełny Dystans)

107

Jamróz Damian + Sajgon

Husky Fun

00:24:45

I CC 2okr.

108

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

I NW/K 2okr.

109

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

I NW/K 2okr.

110

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

I+I NW/K 2okr.

111

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:23:54

I+I K 1okr.

112

Kurek Anna

Katowice

01:23:07

III NW/K 1okr.

113

Kurek Adam

Katowice

01:23:11

III NW 1okr.

114

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

I NW/K 1okr.

115

Wujko Józef

Katowice

00::

III PZK

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

02:27:37

IV CC

2

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

01:36:32

III CC/K

3

Dandyk Karol + Karmel

Mysłowice

01:12:27

II CC

4

Ryszka Karol + Rubens

Okiem Wilka

00:24:38

I CC

5

Kancel Daniel + Lili

Okiem Wilka

00:32:29

I CC

6

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

I CC/K

7

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

I CC/K

8

Głuc Mirosław + Yasper

Okiem Wilka

00:37:38

I CC

9

Jamróz Damian + Sajgon

Husky Fun

00:24:45

I CC 2okr.

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:00:17

IV NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:07:50

IV NW

3

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

03:10:54

IV NW

4

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

03:17:57

IV NW

5

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:21:49

IV NW/K

6

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

03:23:02

IV NW

7

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

03:30:37

IV NW/K

8

Sagan Juliusz

Tychy

03:30:43

IV NW

9

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

03:43:29

IVNW/K

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:59:23

IV NW

11

Gazda Dorota

Stadion Śląski

04:05:07

IV NW/K

12

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

02:17:19

III NW

13

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

02:21:55

III NW/K

14

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

02:31:29

III NW/K

15

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

16

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

02:44:38

III NW/K

17

Koziarz Roman

Stadion Śląski

02:52:10

III NW

18

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:54:00

III NW/K

19

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:59:52

III NW

20

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:00:04

III NW

21

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

03:05:29

III NW

22

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

03:09:39

III NW

23

Olszański Karol

Fear The Return

01:27:49

II NW

24

Wiesner Tomasz

Wataha

01:41:36

II NW

25

Cyroń Renata

Katowice

01:49:15

II NW/K

26

Janicki Jacek

Gliwice

01:51:18

II NW

27

Niklas Aniela

Mysłowice

01:56:50

II NW/K

28

Bąk Jerzy

Stadion Śląski

01:59:19

II NW

29

Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:01:27

II NW/K

30

Kulików Joanna

Mysłowice

02:03:14

II NW/K

31

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:05:57

II NW/K

32

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:08:34

II NW/K

33

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

02:13:31

II NW/K

34

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

02:28:54

II NW

35

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

I NW/K

36

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

I NW/K

37

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

I NW/K

38

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

I NW/K

39

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

I NW/K

40

Iwaszkiewicz Dominik

Katowice

01:05:02

I NW

41

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

42

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

I NW/K

43

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

I NW/K 2okr.

44

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

I NW/K 2okr.

45

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

I+I NW/K 2okr.

46

Kurek Anna

Katowice

01:23:07

III NW/K 1okr.

47

Kurek Adam

Katowice

01:23:11

III NW 1okr.

48

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

I NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:19:40

IV K

2

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:21:49

IV NW/K

3

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

03:30:37

IV NW/K

4

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

03:43:29

IVNW/K

5

Gazda Dorota

Stadion Śląski

04:05:07

IV NW/K

6

Malejka Katarzyna

ADS Masna

01:30:26

III K

7

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

01:36:32

III CC/K

8

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

01:50:39

III K

9

Janor Agnieszka

Mysłowice

01:55:58

III K

10

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

02:21:55

III NW/K

11

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

02:31:29

III NW/K

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

13

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

02:44:38

III NW/K

14

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:54:00

III NW/K

15

Żywica Dorota

Huragan Ligota

01:28:06

II K

16

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:35:36

II K

17

Cyroń Renata

Katowice

01:49:15

II NW/K

18

Niklas Aniela

Mysłowice

01:56:50

II NW/K

19

Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:01:27

II NW/K

20

Kulików Joanna

Mysłowice

02:03:14

II NW/K

21

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:05:57

II NW/K

22

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:08:34

II NW/K

23

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

02:13:31

II NW/K

24

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

I CC/K

25

Litwin Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:15

I K

26

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

I CC/K

27

Zakrzewska Paulina

Mysłowice

00:38:15

I K

28

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

I NW/K

29

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

I NW/K

30

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

I NW/K

31

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

I NW/K

32

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

I NW/K

33

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

34

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

I NW/K

35

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

I NW/K 2okr.

36

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

I NW/K 2okr.

37

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

I+I NW/K 2okr.

38

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:23:54

I+I K 1okr.

39

Kurek Anna

Katowice

01:23:07

III NW/K 1okr.

40

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

I NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:54:17

IV

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:05:47

IV

3

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

02:30:01

IV

4

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:59:23

IV NW

5

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

01:36:32

III CC/K

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:41:22

III

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

8

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

02:44:38

III NW/K

9

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:59:52

III NW

10

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:00:04

III NW

11

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:11:39

II

12

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:19:26

II

13

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:19:28

II

14

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:26:33

II

15

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:05:57

II NW/K

16

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

I

17

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:35

I

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

19

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

I NW/K 1okr.

 

Legenda :

 

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J. Ksi.

95

Poprawiony: poniedziałek, 19 września 2022 18:02
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack