Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 17 września 2022 16:26

 

 

XIII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

BIEG PIĄTY - LETNI 2

 

2022-09-17

 

WYNIKI ZAWODÓW:

 

 

KLASYFIKACJA OPEN:

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG V

UWAGI

 1

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R. Śl.

00:27:14

V

2

Siedlaczek Łukasz

Mysłowice

00:27:48

 

3

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:27:55

V

4

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

IV

5

Madej Marek

Chorzów

00:29:03

 

6

Pilarczyk Łukasz

Józefinka Katowice

00:29:47

IV

7

Malejka Katarzyna

ADS Masna

00:30:17

IV K

8

Sikora Tomasz

Biega Mysłowice

00:30:38

 

9

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

00:30:58

IV

10

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:31:15

V

11

Gieroszka Robert

ADS Masna

00:31:30

V

12

Słomiany Łukasz

Mysłowice

00:31:59

 

13

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

00:32:01

IV CC/K

14

Górak Piotr

Diablak 120

00:32:09

III

15

Sagan Zbigniew

Tychy

00:32:15

IV

16

Jackiewicz Daniel

Mysłowice

00:33:07

 

17

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:18

V

18

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:33:31

IV

19

Szklorz Sylwester

ADS Masna

00:33:47

V

20

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:34:03

V K

21

Knapik Kacper

Jaworzno

00:34:56

 

22

Jabłoński Łukasz

Mysłowice

00:34:59

 

23

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

00:36:08

V

24

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:36:12

V

25

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:36:46

 

26

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

00:36:59

V CC

27

Dandyk Karol + Karmel

Mysłowice

00:37:00

II CC

28

Seweryn Bartosz

Mors Hubertus Team

00:37:31

III

29

Błaszczyk Marcin

Sosnowiec

00:38:12

V

30

Kobak Bogdan

Mysłowice

00:38:46

II

31

Rybarski Rafał

Jaworzno

00:38:53

 

32

Sojka Robert

Chorzów

00:39:21

V

33

Mariusz Mariusz

Katowice

00:39:32

 

34

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:39:57

 

35

Kwiatek Ireneusz

IRU 75 / Optyka K. M. Szczerba - Czeladź

00:40:18

V

36

Janor Agnieszka

Mysłowice

0040:28:

III K

37

Cybulska Natalia

Dąbrowa Górnicza

00:40:34

K

38

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:40:47

V

39

Siemiątkowska Anna

Truchtacz Mysłowice

00:41:29

K

40

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:43:23

V NW

41

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

00:43:25

IV NW

42

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:04

V NW

43

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:49:35

V NW

44

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:40

V NW

45

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:50:09

V NW/K

46

Badowiec Magdalena

Tarnowskie Góry

00:50:11

NW/K

47

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

00:50:36

IV NW/K

48

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:51:36

V NW/K

49

Sagan Juliusz

Tychy

00:52:26

V NW

50

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:54:00

IV NW

51

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:55:19

 

52

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

00:55:36

IV NW/K

53

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:31

IV NW/K

54

Sagan Marian

40-sto Latek Tychy

00:57:46

NW

55

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:00:15

V NW

56

Gazda Dorota

Stadion Śląski

01:01:20

IV NW/K

57

Ambroży – Łuczak Barbara

Mysłowice

01:01:24

NW/K

58

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:01:35

III NW

59

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

01:06:53

III NW/K

60

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

III

61

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00::

III

62

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00::

IV NW

63

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00::

II NW/K

REKREACJA (Niepełny Dystans)

64

Harrison Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:27:14

2okr.

65

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:30:45

K 2okr.

66

Derus Dominika

Katowicki Nordic Walking

00:14:44

K 1okr.

67

Harrison Mia

Truchtacz Mysłowice

00:19:22

K 1okr.

68

Derus Dawid

Katowice

00:27:25

1okr.

69

Wujko Józef

Katowice

00::

PZK

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

 

1

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

00:32:01

IV CC/K

2

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

00:36:59

V CC

3

Dandyk Karol + Karmel

Mysłowice

00:37:00

II CC

 

 

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:43:23

V NW

2

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

00:43:25

IV NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:04

V NW

4

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:49:35

V NW

5

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:40

V NW

6

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:50:09

V NW/K

7

Badowiec Magdalena

Tarnowskie Góry

00:50:11

NW/K

8

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

00:50:36

IV NW/K

9

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:51:36

V NW/K

10

Sagan Juliusz

Tychy

00:52:26

V NW

11

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:54:00

IV NW

12

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

00:55:36

IV NW/K

13

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:31

IV NW/K

14

Sagan Marian

40-sto Latek Tychy

00:57:46

NW

15

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:00:15

V NW

16

Gazda Dorota

Stadion Śląski

01:01:20

IV NW/K

17

Ambroży – Łuczak Barbara

Mysłowice

01:01:24

NW/K

18

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:01:35

III NW

19

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

01:06:53

III NW/K

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Malejka Katarzyna

ADS Masna

00:30:17

IV K

2

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

00:32:01

IV CC/K

3

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:34:03

V K

4

Janor Agnieszka

Mysłowice

0040:28:

III K

5

Cybulska Natalia

Dąbrowa Górnicza

00:40:34

K

6

Siemiątkowska Anna

Truchtacz Mysłowice

00:41:29

K

7

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:50:09

V NW/K

8

Badowiec Magdalena

Tarnowskie Góry

00:50:11

NW/K

9

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

00:50:36

IV NW/K

10

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:51:36

V NW/K

11

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

00:55:36

IV NW/K

12

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:31

IV NW/K

13

Gazda Dorota

Stadion Śląski

01:01:20

IV NW/K

14

Ambroży – Łuczak Barbara

Mysłowice

01:01:24

NW/K

15

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

01:06:53

III NW/K

16

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:30:45

K 2okr.

17

Derus Dominika

Katowicki Nordic Walking

00:14:44

K 1okr.

18

Harrison Mia

Truchtacz Mysłowice

00:19:22

K 1okr.

 

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

IV

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:31:15

V

3

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

00:32:01

IV CC/K

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:33:31

IV

5

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

00:36:08

V

6

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:36:46

 

7

Siemiątkowska Anna

Truchtacz Mysłowice

00:41:29

K

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:00:15

V NW

9

Harrison Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:27:14

2okr.

10

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:30:45

K 2okr.

11

Harrison Mia

Truchtacz Mysłowice

00:19:22

K 1okr.

 

 

LEGENDA:

  • I, II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł. Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J. Ksi.

Poprawiony: sobota, 17 września 2022 16:44
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack