Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
poniedziałek, 12 września 2022 18:29

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-09-10

 

Nr 32/2022

 

 

 

   Wakacje już za nami, choć jeszcze nie wszyscy powrócili z wojaży. W minioną sobotę spotkaliśmy się na Rozalce ponownie w kameralnym składzie. Bożena, Basia, Werner oraz ja. Tym razem, na trasę wyruszyliśmy wszyscy razem w wersji NW. Na treningu nie obijaliśmy się, choć z drugiej strony tempo nie było jakieś oszałamiające. Szliśmy na tyle szybko, że pewne zmęczenie na koniec było odczuwalne, ale na tyle wolno, aby całe sześć kilometrów przegadać smiley

 

   Przez całe wakacje udało nam się sprawić, że w każdą sobotę, choćby w małym gronie, to jednak regularnie spotykaliśmy się na naszych Rozalkowych ścieżkach. Truchtacze (ci nieobecni!), w każdą jednak sobotę trenowali z grupą … wirtualnie, korespondencyjnie, lub w inny duchowy sposób łącząc się z Rozalką smiley … Marian w górach, Bożena nad morzem a ja pływając w jeziorku!

 

   Teraz czeka nas mała przerwa w sobotnich treningach, ze względu na zbliżający się piąty bieg GP. A lato niestety się już kończy i następny trening odbędziemy już jesienią. Mam nadzieję, że jesień będzie piękna i przyciągnie duża liczbę trenujących smiley Na zachętę, jesienne zdjęcia, z ostatniego letniego treningu Truchtaczy!

 

 

UWAGA!!!

 

   W najbliższą sobotę, 17 września biegamy na GP!!! Następne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się dopiero 24 (!!!) września 2022 roku o godz. 11:00, jak zwykle na Rozalce smiley.

 

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Bożena, Marian, Jacek…

J. Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 12 września 2022 19:13
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack