Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp 11.1 sponsorzy. 003.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 54 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
poniedziałek, 27 czerwca 2022 22:29

 

XIII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

WYNIKI PO TRZECH BIEGACH

 

 

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II

+ III

UWAGI

1

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R. Śl.

01:23:23

III

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:25:17

III

3

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:26:12

III

4

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

01:31:09

III

5

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:34:32

III

6

Gieroszka Robert

ADS Masna

01:39:33

III

7

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

01:39:48

III

8

Sagan Zbigniew

Tychy

01:43:08

III

9

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:45:27

III

10

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

01:45:37

III K

11

Kwiatek Ireneusz

IRU 75 / Optyka K. M.

Szczerba - Czeladź

01:48:26

III

12

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

01:50:38

III CC

13

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

01:50:39

III K

14

Szklorz Sylwester

ADS Masna

01:50:40

III

15

Błaszczyk Marcin

Sosnowiec

01:50:46

III

16

Sojka Robert

Chorzów

01:51:49

III

17

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:53:21

III

18

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

01:53:53

III

19

Jęczmyk Jakub

Będzin

02:09:35

III

20

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:16:54

III NW

21

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

02:17:19

III NW

22

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:21:46

III NW

23

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

02:21:55

III NW/K

24

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

02:27:29

III NW

25

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

02:28:17

III NW

26

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

02:31:40

III NW/K

27

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

02:33:27

III NW

28

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

02:39:01

III NW/K

29

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

30

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

02:44:38

III NW/K

31

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

02:47:53

III NW/K

32

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:59:08

III NW

33

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:59:52

III NW

34

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:00:04

III NW

35

Gazda Dorota

Stadion Śląski

03:03:47

III NW/K

36

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

03:05:29

III NW

37

Sagan Juliusz

Tychy

02:38:17

III NW

38

Pilarczyk Łukasz

Józefinka Katowice

00:58:42

II

39

Malejka Katarzyna

ADS Masna

01:00:09

II K

40

Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:01:27

II NW/K

41

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

01:04:31

II CC/K

42

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:07:51

II

43

Cyroń Andrzej

Katowice

01:08:55

II

44

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:08:59

II

45

Milkowski Jan

Świętochłowice

01:10:34

II

46

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:11:39

II

47

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:12:14

II

48

Glanowski Zenon

TKKF Czeladź

01:13:57

II

49

Barchanowski Wojciech

Sosnowiec

01:15:02

II

50

Janor Agnieszka

Mysłowice

01:15:30

II K

51

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:19:26

II

52

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:19:28

II

53

Seweryn Bartosz

Mors Hubertus Team

01:24:11

II

54

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:26:33

II

55

Olszański Karol

Fear The Return

01:27:49

II NW

56

Żywica Dorota

Huragan Ligota

01:28:06

II K

57

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:35:36

II K

58

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

01:40:53

II NW/K

59

Wiesner Tomasz

Wataha

01:41:36

II NW

60

Cyroń Renata

Katowice

01:49:15

II NW/K

61

Janicki Jacek

Gliwice

01:51:18

II NW

62

Niklas Aniela

Mysłowice

01:56:50

II NW/K

63

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:57:29

II NW/K

64

Koziarz Roman

Stadion Śląski

01:58:10

II NW

65

Bąk Jerzy

Stadion Śląski

01:59:19

II NW

66

Kulików Joanna

Mysłowice

02:03:14

II NW/K

67

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:05:57

II NW/K

68

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

02:08:04

II NW

69

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:08:34

II NW/K

70

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

02:13:31

II NW/K

71

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

02:28:54

II NW

72

Ryszka Karol + Rubens

Okiem Wilka

00:24:38

I CC

73

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:27:03

I

74

Zięcina Maciej

ADS Masna

00:27:09

I

75

Ryskalok Piotr

Okiem Wilka

00:28:37

I

76

Dudzik Zenon

SK ZEN Team

00:29:56

I

77

Malejka Piotr

ADS Masna

00:31:28

I

78

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

I

79

Górak Piotr

Diablak 120

00:32:25

I

80

Kancel Daniel + Lili

Okiem Wilka

00:32:29

I CC

81

Trąbała Adam

BiegaMysłowice

00:32:32

I

82

Winczakiewicz Michał

Winczi Team

00:34:21

I

83

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

I CC/K

84

Mikołajczyk Romuald

Nudel Team

00:35:11

I

85

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:35:23

I

86

Dandyk Karol + Karmel

Mysłowice

00:35:27

I CC

87

Litwin Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:15

I K

88

Mencel Adrian

Katowice

00:36:19

I

89

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

I CC/K

90

Kobak Bogdan

Mysłowice

00:37:38

I

91

Głuc Mirosław + Yasper

Okiem Wilka

00:37:38

I CC

92

Gawron Konrad

Mors Hubertus Team

00:37:47

I

93

Zakrzewska Paulina

Mysłowice

00:38:15

I K

94

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:38:54

I

95

Mikołajczyk Tomasz

Mors Hubertus Team

00:39:18

I

96

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:35

I

97

Wizner Czesław

Mysłowice

00:44:08

I

98

Szobak Adam

Katowice

00:45:02

I

99

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

I NW/K

100

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

I NW/K

101

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

I NW/K

102

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

I NW/K

103

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

I NW/K

104

Iwaszkiewicz Dominik

Katowice

01:05:02

I NW

105

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

106

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

I NW/K

REKREACJA (Niepełny Dystans)

107

Jamróz Damian + Sajgon

Husky Fun

00:24:45

I CC 2okr.

108

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

I NW/K 2okr.

109

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

I NW/K 2okr.

110

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

I+I NW/K 2okr.

111

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:23:54

I+I K 1okr.

112

Kurek Anna

Katowice

01:23:07

III NW/K 1okr.

113

Kurek Adam

Katowice

01:23:11

III NW 1okr.

114

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

I NW/K 1okr.

115

Wujko Józef

Katowice

00::

II PZK

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

01:50:38

III CC

2

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

01:04:31

II CC/K

3

Ryszka Karol + Rubens

Okiem Wilka

00:24:38

I CC

4

Kancel Daniel + Lili

Okiem Wilka

00:32:29

I CC

5

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

I CC/K

6

Dandyk Karol + Karmel

Mysłowice

00:35:27

I CC

7

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

I CC/K

8

Głuc Mirosław + Yasper

Okiem Wilka

00:37:38

I CC

9

Jamróz Damian + Sajgon

Husky Fun

00:24:45

I CC 2okr.

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:16:54

III NW

2

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

02:17:19

III NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:21:46

III NW

4

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

02:21:55

III NW/K

5

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

02:27:29

III NW

6

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

02:28:17

III NW

7

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

02:31:40

III NW/K

8

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

02:33:27

III NW

9

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

02:39:01

III NW/K

10

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

11

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

02:44:38

III NW/K

12

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

02:47:53

III NW/K

13

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:59:08

III NW

14

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:59:52

III NW

15

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:00:04

III NW

16

Gazda Dorota

Stadion Śląski

03:03:47

III NW/K

17

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

03:05:29

III NW

18

Sagan Juliusz

Tychy

03:38:17

III NW

19

Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:01:27

II NW/K

20

Olszański Karol

Fear The Return

01:27:49

II NW

21

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

01:40:53

II NW/K

22

Wiesner Tomasz

Wataha

01:41:36

II NW

23

Cyroń Renata

Katowice

01:49:15

II NW/K

24

Janicki Jacek

Gliwice

01:51:18

II NW

25

Niklas Aniela

Mysłowice

01:56:50

II NW/K

26

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:57:29

II NW/K

27

Koziarz Roman

Stadion Śląski

01:58:10

II NW

28

Bąk Jerzy

Stadion Śląski

01:59:19

II NW

29

Kulików Joanna

Mysłowice

02:03:14

II NW/K

30

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:05:57

II NW/K

31

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

02:08:04

II NW

32

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:08:34

II NW/K

33

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

02:13:31

II NW/K

34

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

02:28:54

II NW

35

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

I NW/K

36

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

I NW/K

37

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

I NW/K

38

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

I NW/K

39

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

I NW/K

40

Iwaszkiewicz Dominik

Katowice

01:05:02

I NW

41

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

42

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

I NW/K

43

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

I NW/K 2okr.

44

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

I NW/K 2okr.

45

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

I+I NW/K 2okr.

46

Kurek Anna

Katowice

01:23:07

III NW/K 1okr.

47

Kurek Adam

Katowice

01:23:11

III NW 1okr.

48

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

I NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

01:45:37

III K

2

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

01:50:39

III K

3

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

02:21:55

III NW/K

4

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

02:31:40

III NW/K

5

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

02:39:01

III NW/K

6

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

7

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

02:44:38

III NW/K

8

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

02:47:53

III NW/K

9

Gazda Dorota

Stadion Śląski

03:03:47

III NW/K

10

Malejka Katarzyna

ADS Masna

01:00:09

II K

11

Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:01:27

II NW/K

12

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

01:04:31

II CC/K

13

Janor Agnieszka

Mysłowice

01:15:30

II K

14

Żywica Dorota

Huragan Ligota

01:28:06

II K

15

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:35:36

II K

16

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

01:40:53

II NW/K

17

Cyroń Renata

Katowice

01:49:15

II NW/K

18

Niklas Aniela

Mysłowice

01:56:50

II NW/K

19

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:57:29

II NW/K

20

Kulików Joanna

Mysłowice

02:03:14

II NW/K

21

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:05:57

II NW/K

22

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:08:34

II NW/K

23

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

02:13:31

II NW/K

24

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

I CC/K

25

Litwin Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:15

I K

26

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

I CC/K

27

Zakrzewska Paulina

Mysłowice

00:38:15

I K

28

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

I NW/K

29

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

I NW/K

30

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

I NW/K

31

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

I NW/K

32

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

I NW/K

33

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

34

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

I NW/K

35

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

I NW/K 2okr.

36

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

I NW/K 2okr.

37

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

I+I NW/K 2okr.

38

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:23:54

I+I K 1okr.

39

Kurek Anna

Katowice

01:23:07

III NW/K 1okr.

40

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

I NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:26:12

III

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:34:32

III

3

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

01:53:53

III

4

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

5

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

02:44:38

III NW/K

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:59:08

III NW

7

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:59:52

III NW

8

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:00:04

III NW

9

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

01:04:31

II CC/K

10

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:07:51

II

11

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:11:39

II

12

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:19:26

II

13

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:19:28

II

14

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:26:33

II

15

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:05:57

II NW/K

16

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

I

17

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:35

I

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

19

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

I NW/K 1okr.

 

Legenda :

 

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J. Ksi.

Poprawiony: czwartek, 07 lipca 2022 12:55
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack