Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

zzzzae52x.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 111 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 25 czerwca 2022 22:44

 

 

XIII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

 

BIEG CZWARTY - LETNI

 

2022-06-25

 

 

Klasyfikacja OPEN:

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG IV

UWAGI

 1

Siedlaczek Łukasz

Mysłowice

00:27:14

 

2

Lisowski Marcin

Mysłowice

00:27:37

 

3

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R. Śl.

00:28:16

IV

4

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:27

IV

5

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:28:34

IV

6

Karpenko Vitalii

UKRAINA/Katowice

00:28:40

 

7

Kolodii Nikita

UKRAINA/Katowice

00:28:40

 

8

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:55

III

9

Madej Marek

Chorzów

00:29:33

 

10

Kolesnyk Valentyna

UKRAINA/Katowice

00:30:18

K

11

Lvova-Hrytsak Viktoriia

UKRAINA/Katowice

00:31:52

K

12

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

00:32:19

III

13

Gieroszka Robert

ADS Masna

00:32:23

IV

14

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:32:56

IV

15

Szmatloch Maciej

Retrobajtel

00:33:23

 

16

Szklorz Sylwester

ADS Masna

00:33:30

IV

17

Sagan Zbigniew

Tychy

00:34:17

III

18

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:44

IV

19

Kryvylia Varvara

UKRAINA/Katowice

00:34:53

K

20

Błaszczyk Marcin

Sosnowiec

00:35:17

IV

21

Milkowski Jan

Świętochłowice

00:35:22

III

22

Kwiatek Ireneusz

IRU 75 / Optyka K. M. Szczerba - Czeladź

00:36:14

IV

23

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:37:00

IV K

24

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

00:37:29

III K

25

Sojka Robert

Chorzów

00:38:21

IV

26

Rybarski Rafał

Jaworzno

00:38:34

 

27

Lisowska Barbara

Mysłowice

00:38:55

K

28

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

00:39:12

IV CC

29

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:39:25

K

30

Skrzypek Marian

Świętochłowice

00:39:27

 

31

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:39:46

IV

32

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

00:40:17

IV

33

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:43:40

IV

34

Olszański Karol

Fear The Return

00:43:43

III NW

35

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:21

IV NW

36

Siemiątkowska Anna

Truchtacz Mysłowice

00:44:38

K

37

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

00:45:03

IV NW

38

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:45:49

NW

39

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:46:07

III

40

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

00:46:09

III NW

41

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:46:29

IV NW/K

42

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:17

IV NW

43

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:26

NW

44

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:14

IV NW

45

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:49:27

IV NW

46

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:50:26

 

47

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:50:45

IV NW

48

Wiesner Tomasz

Wataha

00:51:12

II NW

49

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:25

IV NW/K

50

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:53:39

III NW/K

51

Sagan Juliusz

Tychy

00:53:44

IV NW

52

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:53:48

IV NW/K

53

Witkowska Maria

Katowice

00:54:33

NW/K

54

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

00:55:49

III NW/K

55

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

00:55:56

III NW/K

56

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:57:22

NW

57

Sagan Marian

40-sto Latek Tychy

00:58:11

NW

58

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:00:42

III NW/K

59

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

01:02:20

III NW

60

Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:03:00

II NW/K

61

Ambroży – Łuczak Barbara

Mysłowice

01:03:00

NW/K

62

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:04:04

II NW/K

63

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:04:05

IV NW

64

Koziarz Roman

Stadion Śląski

01:04:45

III NW

65

Gazda Dorota

Stadion Śląski

01:04:47

III NW/K

66

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:08:05

II NW

67

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

01:08:05

NW/K

68

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

01:08:50

III NW/K

69

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:01:22

IV NW

70

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

III NW

71

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

III

72

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00::

III

REKREACJA (Niepełny Dystans)

73

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

00:51:45

NW/K 2okr. +

74

Jabłoński Łukasz

Mysłowice

00:22:17

2okr.

75

Harrison Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:20

2okr.

76

Szeliga Aleksandra

BDB Team

00:29:10

K 2okr.

77

Wiesner Stanisława

Szopołazy

00:41:28

NW/K 2okr

78

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:14:33

1okr.

79

Derus Dominika

Katowicki Nordic Walking

00:15:20

K 1okr.

80

Harrison Mia

Truchtacz Mysłowice

00:17:54

K 1okr.

81

Kurek Anna

Katowice

00:26:51

NW/K 1okr.

82

Kurek Adam

Katowice

00:26:51

NW 1okr.

83

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00::

PZK

84

Wujko Józef

Katowice

00::

PZK

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

00:39:12

IV CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Olszański Karol

Fear The Return

00:43:43

III NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:21

IV NW

3

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

00:45:03

IV NW

4

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:45:49

NW

5

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

00:46:09

III NW

6

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:46:29

IV NW/K

7

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:17

IV NW

8

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:26

NW

9

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:14

IV NW

10

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:49:27

IV NW

11

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:50:45

IV NW

12

Wiesner Tomasz

Wataha

00:51:12

II NW

13

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:25

IV NW/K

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:53:39

III NW/K

15

Sagan Juliusz

Tychy

00:53:44

IV NW

16

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:53:48

IV NW/K

17

Witkowska Maria

Katowice

00:54:33

NW/K

18

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

00:55:49

III NW/K

19

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

00:55:56

III NW/K

20

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:57:22

NW

21

Sagan Marian

40-sto Latek Tychy

00:58:11

NW

22

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:00:42

III NW/K

23

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

01:02:20

III NW

24

Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:03:00

II NW/K

25

Ambroży – Łuczak Barbara

Mysłowice

01:03:00

NW/K

26

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:04:04

II NW/K

27

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:04:05

IV NW

28

Koziarz Roman

Stadion Śląski

01:04:45

III NW

29

Gazda Dorota

Stadion Śląski

01:04:47

III NW/K

30

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:08:05

II NW

31

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

01:08:05

NW/K

32

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

01:08:50

III NW/K

33

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:01:22

IV NW

34

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

III NW

38

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

00:51:45

NW/K 2okr. +

39

Wiesner Stanisława

Szopołazy

00:41:28

NW/K 2okr

40

Kurek Anna

Katowice

00:26:51

NW/K 1okr.

41

Kurek Adam

Katowice

00:26:51

NW 1okr.

42

Wujko Józef

Katowice

00::

PZK

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Kolesnyk Valentyna

UKRAINA/Katowice

00:30:18

K

2

Lvova-Hrytsak Viktoriia

UKRAINA/Katowice

00:31:52

K

3

Kryvylia Varvara

UKRAINA/Katowice

00:34:53

K

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:37:00

IV K

5

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

00:37:29

III K

6

Lisowska Barbara

Mysłowice

00:38:55

K

7

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:39:25

K

8

Siemiątkowska Anna

Truchtacz Mysłowice

00:44:38

K

9

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:46:29

IV NW/K

10

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:25

IV NW/K

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:53:39

III NW/K

12

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:53:48

IV NW/K

13

Witkowska Maria

Katowice

00:54:33

NW/K

14

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

00:55:49

III NW/K

15

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

00:55:56

III NW/K

16

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:00:42

III NW/K

17

Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:03:00

II NW/K

18

Ambroży – Łuczak Barbara

Mysłowice

01:03:00

NW/K

19

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:04:04

II NW/K

20

Gazda Dorota

Stadion Śląski

01:04:47

III NW/K

21

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

01:08:05

NW/K

22

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

01:08:50

III NW/K

23

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

00:51:45

NW/K 2okr. +

24

Szeliga Aleksandra

BDB Team

00:29:10

K 2okr.

25

Wiesner Stanisława

Szopołazy

00:41:28

NW/K 2okr

26

Derus Dominika

Katowicki Nordic Walking

00:15:20

K 1okr.

27

Harrison Mia

Truchtacz Mysłowice

00:17:54

K 1okr.

28

Kurek Anna

Katowice

00:26:51

NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:55

III

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:32:56

IV

3

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:39:25

K

4

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

00:40:17

IV

5

Siemiątkowska Anna

Truchtacz Mysłowice

00:44:38

K

6

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:46:07

III

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:53:39

III NW/K

8

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

00:55:56

III NW/K

9

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:04:04

II NW/K

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:04:05

IV NW

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:01:22

IV NW

12

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

III NW

13

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

III

14

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00::

III

15

Harrison Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:20

2okr.

16

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:14:33

1okr.

17

Harrison Mia

Truchtacz Mysłowice

00:17:54

K 1okr.

18

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00::

PZK

 

LEGENDA:

 

  • I, II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł. Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

J. Ksi.

Poprawiony: niedziela, 26 czerwca 2022 18:28
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack