Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

08 bieg szsty.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 67 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
czwartek, 09 czerwca 2022 21:33

 

Spotkanie drugośrodowe

 

(CZERWIEC 2022)

 

   Wczoraj spotkaliśmy się w naszym stałym miejscu, czyli u Waltra. Wszędzie fajnie, ale … to jest nasze miejsce smiley Spotkanie było intensywne. Omówiliśmy tematy związane z naszymi klubowymi urodzinami. Myślę, że będzie ciekawie! Zapowiada się dużo gości, dużo atrakcji, z odrobiną szaleństwa i ociupinką niepewności, czyli jak zwykle!

 

   Rozmawialiśmy też o ostatnim, przed wakacjami etapie GP. Zbliżający się czas wakacji sprawia, że część organizatorów będzie w rozjazdach a zawody trzeba zabezpieczyć. Całe szczęście, że ekipa jest na tyle liczna i zgrana, że nie powinno być problemów smiley

 

   Można było by omówić jeszcze cóś, ale nie wszyscy mieli siły na dyskusję. Ja się nie upierałem przy tym, bo tym samym miałem okazję zdążyć na mecz … i po co mi to było!!!

 

   Przed nami okres kanikuły, więc w zależności od tego, czy będzie na tyle chętnych, spotkamy się 13 lipca lub 10 sierpnia, ale na pewno 14 września!!! A tymczasem czerwiec zapowiada się dla Klubu gorąco! Czekają nas oczywiście Sobotnie Treningi Truchtaczowe, ale również kolejny etap GP (25 czerwca) a nade wszystko 14-ste Urodziny Klubowe!  Mam nadzieję, że będzie się działo smiley

 

(A zdjęciem proszę się nie sugerować, zrobiłem je pod sam koniec spotkania, kiedy zostali najbardziej wytrwali Truchtacze! Obecni również byli Marian, Janusz i Boguś smiley)

J. Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack