Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

001 truchtacz - logo.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 123 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 05 czerwca 2022 15:55

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-06-04

 

Nr 19/2022

 

 

   Czasami sobota bywa ciężka! I tym razem nie mam na myśli treningu, choć spotkanie z Truchtaczami i Truchtaczolubnymi! W piątkowy wieczór przenieśliśmy się w czasie, do muzycznych klimatów lat osiemdziesiątych. Było cudnie, pięknie, sentymentalnie! Ale szczegóły tylko na priv smiley

 

   Sobotni Trening Truchtaczowy, to jednak tradycja, której nie mam zamiaru odpuszczać, jeśli tylko jestem na miejscu. Wczoraj na Rozalkę przybyli stali uczestnicy naszych spotkań oraz po raz pierwszy Marysia, nasza Truchtaczolubna, znana m.in. z trasy GP.

 

   W wersji biegowej, na trasę udali się Werner, Marek oraz Dario. Później biegacze dostosowali swój kilometraż do własnych możliwości, ale każdy z nich przebiegł nie mniej niż osiem km.

 

   Pozostali udali się na trening NW w dwóch grupkach: Basia i Bożena z Bonusem w wersji relaksacyjno-dyskusyjnej przebyły ok. pięć km. Nieco szybciej i nieco dłuższą trasę wybrałem dla siebie i Marysi. W sumie przedeptaliśmy siedem km.

 

   Na trasie było pięknie, choć może nieco parno! Ale przecież nie o pogodę w tym wszystkim chodzi czy biega, ale o ludzi z którymi można się spotkać smiley

 

UWAGA!!!

 

   Kolejne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się już w najbliższą sobotę, 11 czerwca 2022 roku o godz. 11:00, jak zwykle na Rozalce smiley.

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

foto: Bożena, Jacek …

J. Ksi.

60

Poprawiony: niedziela, 05 czerwca 2022 16:27
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack