Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 51 guests online
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 23 stycznia 2022 20:45

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-01-22

 

Nr 4/2022

 

 

   Jak pięknie jest zimą na Rozalce, można się było przekonać na Sobotnim Treningu Truchtaczowym. A że aura nam ostatnio sprzyja, to na frekwencję nie musieliśmy narzekać. W sobotę w ogóle można było zauważyć na leśnych duktach duży ruch. Do tego mocno zróżnicowany: kolarze, narciarze, biegacze, Truchtacze, spacerowicze i kijkarze a nawet i CC się trafił smiley

 

   Gdy jest nas więcej na Rozalce, na trasę ruszamy w kilku grupkach. Biegowo wyrwali do przodu Marek z Marianem, gonieni przez Wernera w towarzystwie Izy. Tuż za nimi ruszył Wojtek razem z Lemonem, choć nie bardzo byli zdecydowani, czy towarzyszyć biegaczom, czy też pokonać trasę marszo-biegiem razem z kijkarzami. Rozsądek wziął jednak górę i po pięknym starcie, dołączył do Janusza i do mnie, czyli grupki NW Speed smiley pokonując ok. siedem i pół kilometra.

 

   Pozostali obecni udali się na trasę w wersji NW lub dyskusyjno-spacerowej. Klaudia z Bożeną pokonały najdłuższy dystans, nieco mniej przeszły Basia wraz z Jolą. Teresa, Marian oraz Iza również wyrobili swoje kilometry.

 

   Aktywnie spędzone sobotnie przedpołudnie pozwala wydzielać się w naszym organizmie endorfinom, tzw. hormonom szczęścia. A jeśli do tego dołożymy fajne towarzystwo, to nabieramy sił na cały następny tydzień! … i ochoty na kolejne spotkanie smiley .

 

 

UWAGA!!!

 

   Następne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 stycznia 2022 roku o godz. 11:00, jednak tym razem truchtać będziemy na Promenadzie. Spotykamy się na parkingu, do którego dojazd jest od strony ul. Portowej. Po treningu planujemy małego grilla smiley . Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Iza, Iza, Marian, Jacek …

 

J. Ksi.

Poprawiony: niedziela, 23 stycznia 2022 21:31
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack