Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

zzzzae52z.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 53 guests online
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 15 stycznia 2022 21:40

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-01-15

 

Nr 3/2022

 

 

   Dzisiejsza, piękna pogoda ściągnęła na Rozalkę nieco większą ilość Truchtaczy i Truchtaczolubnych. Poza stałymi bywalcami Sobotnich Treningów, znalazło się kilkoro debiutantów.

 

   Na trasę wyruszyliśmy jak zwykle w kilku grupkach. Jako pierwszy, samotnie wyruszył Janusz, w męskiej odmianie NW. Tuż za nim biegowo rozpoczęli trening Marek, Werner, Marian & Marian, Wojtek oraz ja. Po chwili dołączył do nas Pituś, który wystartował od strony Giszowca. Kobieca wersja dyskusyjno-spacerowa NW, dzisiaj wystartowała nieco później, ponieważ trenerki-instruktorki udzielały pierwszych wskazówek nowicjuszkom.

 

   Na treningu spędziliśmy jak zwykle ponad godzinkę. Dystans oscylował pomiędzy cztery a około osiem kilometrów. Oczywiście uzależnione to było od dyscypliny i stopnia wytrenowania oraz odrobiny szczęścia. Tego ostatniego mnie dzisiaj zabrakło. Dzięki pomocy moich przyjaciół i Basieńki, udało mi się jakoś dotrzeć a na ostatnim etapie wręcz dojechać do mety.

 

   Na jakiś czas mogę sobie bieganie odłożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość! Choć nie oznacza to, że nie będę uczestniczył w naszych Sobotnich Treningach Truchtaczowych smiley .   

 

 

UWAGA!!!

 

   Następne treningowe spotkanie Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 stycznia 2022 roku o godz. 11:00, oczywiście na Rozalce. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Adam, Iza, Marian, Jacek …

 

J. Ksi.

Poprawiony: sobota, 15 stycznia 2022 22:07
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack