Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 39 guests online
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
poniedziałek, 18 października 2021 17:18

 

 

XII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

 

 

WYNIKI PO DWÓCH BIEGACH

 

 

 

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : V + VI

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:48:57

II

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:55:40

II

3

Kania Damian

Mors Hubertus Team

00:57:53

II

4

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:58:45

II

5

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:04:09

II

6

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

01:05:42

II K

7

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:06:26

II

8

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:06:40

II

9

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

01:08:51

II K

10

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:11:03

II K

11

Janor Agnieszka

Mysłowice

01:20:43

II K

12

Olszański Karol

Fear The Return

01:25:54

II NW

13

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:29:00

II

14

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:33:36

II NW

15

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

01:37:25

II NW

16

Podkocki Piotr

Katowicki Nordic Walking

01:38:09

II NW

17

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:38:13

II NW

18

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

01:41:57

II NW / K

19

Gazda Dorota

Stadion Śląski

01:55:11

II NW / K

20

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:08:17

II NW / K

21

Wocław Barbara

Szopołazy

02:08:19

II NW / K

22

Wiesner Stanisława

Szopołazy

02:08:23

II NW / K

23

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:27:06

I

24

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

I

25

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:14

I

26

Pytel Piotr

Mysłowice

00:29:14

I

27

Staszałek Szymon

Sosnowiec

00:30:31

I

28

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:30:42

I

29

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:02

I

30

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:06

I

31

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

00:31:40

I

32

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:32:09

I

33

Wosk Matusz

Mysłowice

00:32:20

I

34

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:32:32

I

35

Górak Piotr

#Diablak 120

00:33:09

I

36

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:33:32

I

37

Baluch Adam

Silesia Marathon Club

00:34:26

I

38

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:35:23

I

39

Kwiatek Ireneusz

Iru75/Optyka K.M. Szczerba Czeladź

00:35:38

I

40

Dombek Andrzej

Biega Mysłowice

00:35:45

I

41

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:38:12

I

42

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:40:47

I

43

Katan Tomasz

Katan Team

00:40:59

I

44

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:41:01

I

45

Gałuszka Rafał

Mysłowice

00:41:02

I

46

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:41:09

I

47

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:17

I K

48

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:31

I

49

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:43:03

I

50

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:43:33

I

51

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:47:30

I NW

52

Drenda Alicja

Stadion Śląski

00:49:34

I NW/K

53

Wiesner Tomasz

Katowice

00:50:14

I NW

54

Olszańska Jola

Fear The Return

00:53:21

I NW/K

55

Sasin Barbara

Stadion Śląski

00:57:54

I NW / K

56

Szczerbowska Magdalena

Stadion Śląski

00:58:22

I NW / K

57

Kurek Edward

Katowice

00:58:29

I NW

58

Sasin Stanisław

Stadion Śląski

00:58:44

I NW

59

Lubowiecki Adam

Szopołazy

01:03:59

I NW

60

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

 

61

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

 

62

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00::

 

REKREACJA (Niepełny Dystans)

63

Kurek Adam

Katowice

01:09:08

II NW 1okr.

64

Piotr Harrison

Truchtacz Mysłowice

00:13:50

I 1okr.

65

Katan Matylda

Katan Team

00:14:16

I K 1okr.

66

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:57

I NW/K 1okr.

67

Kurek Anna

Katowice

00:34:34

I NW / K 1okr.

68

Kurek Edward

Katowice

00:34:34

I NW 1okr.

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Olszański Karol

Fear The Return

01:25:54

II NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:33:36

II NW

3

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

01:37:25

II NW

4

Podkocki Piotr

Katowicki Nordic Walking

01:38:09

II NW

5

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:38:13

II NW

6

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

01:41:57

II NW / K

7

Gazda Dorota

Stadion Śląski

01:55:11

II NW / K

8

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:08:17

II NW / K

9

Wocław Barbara

Szopołazy

02:08:19

II NW / K

10

Wiesner Stanisława

Szopołazy

02:08:23

II NW / K

11

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:47:30

I NW

12

Drenda Alicja

Stadion Śląski

00:49:34

I NW/K

13

Wiesner Tomasz

Katowice

00:50:14

I NW

14

Olszańska Jola

Fear The Return

00:53:21

I NW/K

15

Sasin Barbara

Stadion Śląski

00:57:54

I NW / K

16

Szczerbowska Magdalena

Stadion Śląski

00:58:22

I NW / K

17

Kurek Edward

Katowice

00:58:29

I NW

18

Sasin Stanisław

Stadion Śląski

00:58:44

I NW

19

Lubowiecki Adam

Szopołazy

01:03:59

I NW

20

Kurek Adam

Katowice

01:09:08

II NW 1okr.

21

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:57

I NW/K 1okr.

22

Kurek Anna

Katowice

00:34:34

I NW / K 1okr.

23

Kurek Edward

Katowice

00:34:34

I NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

01:05:42

II K

2

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

01:08:51

II K

3

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:11:03

II K

4

Janor Agnieszka

Mysłowice

01:20:43

II K

5

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

01:41:57

II NW / K

6

Gazda Dorota

Stadion Śląski

01:55:11

II NW / K

7

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:08:17

II NW / K

8

Wocław Barbara

Szopołazy

02:08:19

II NW / K

9

Wiesner Stanisława

Szopołazy

02:08:23

II NW / K

10

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:17

I K

11

Drenda Alicja

Stadion Śląski

00:49:34

I NW/K

12

Olszańska Jola

Fear The Return

00:53:21

I NW/K

13

Sasin Barbara

Stadion Śląski

00:57:54

I NW / K

14

Szczerbowska Magdalena

Stadion Śląski

00:58:22

I NW / K

15

Katan Matylda

Katan Team

00:14:16

I K 1okr.

16

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:57

I NW/K 1okr.

17

Kurek Anna

Katowice

00:34:34

I NW / K 1okr.

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:58:45

II

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:04:09

II

3

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

01:05:42

II K

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:06:40

II

5

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:29:00

II

6

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:08:17

II NW / K

7

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

I

8

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:02

I

9

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:06

I

10

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:35:23

I

11

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:40:47

I

12

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:41:01

I

13

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:31

I

14

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:43:33

I

15

Piotr Harrison

Truchtacz Mysłowice

00:13:50

I 1okr.

16

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00::

 

17

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

 

18

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

 

 

 

Legenda :

 

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

 

J. Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 18 października 2021 19:11
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack