Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

zzzzae52x.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 67 guests online
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 19 września 2021 16:00

 

XII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX

 

MYSŁOWIC

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

BIEG Piąty –Letni 2

 

 

2021-09-18

 

WYNIKI ZAWODÓW:

 

 

 

 

KLASYFIKACJA OPEN:

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI: BIEG I

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:24:19

I

2

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:27:06

I

3

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

I

4

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:28:04

I

5

Kania Damian

Mors Hubertus Team

00:29:04

I

6

Pytel Piotr

Mysłowice

00:29:14

I

7

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:29:24

I

8

Staszałek Szymon

Sosnowiec

00:30:31

I

9

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:30:42

I

10

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:30:48

I

11

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:06

I

12

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:31:23

I K

13

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:10

I

14

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:04

I

15

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:32

I K

16

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:35:38

I K

17

Janor Agnieszka

Mysłowice

00:40:43

I K

18

Katan Tomasz

Katan Team

00:40:59

I

19

Gałuszka Rafał

Mysłowice

00:41:02

I

20

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:17

I K

21

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:31

I

22

Olszański Karol

Fear The Return

00:42:52

I NW

23

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:44

I NW

24

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:36

I NW

25

Podkocki Piotr

Katowicki Nordic Walking

00:49:28

I NW

26

Drenda Alicja

Stadion Śląski

00:49:34

I NW/K

27

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:57

I NW

28

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:50:14

I NW/K

29

Wiesner Tomasz

Katowice

00:50:14

I NW

30

Olszańska Jola

Fear The Return

00:53:21

I NW/K

31

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:57:53

I NW/K

32

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:35

I NW/K

33

Wocław Barbara

Szopołazy

01:03:36

I NW/K

34

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:03:39

I NW/K

35

Lubowiecki Adam

Szopołazy

01:03:59

I NW

36

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00::

I

37

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:45:28

I

38

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

I

39

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

I

 

REKREACJA (Niepełny Dystans)

40

Katan Matylda

Katan Team

00:14:16

I K 1okr.

41

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:57

I NW/K 1okr.

42

Kurek Adam

Katowice

00:34:34

I NW 1okr.

43

Kurek Edward

Katowice

00:34:34

I NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

 

 

00::

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Olszański Karol

Fear The Return

00:42:52

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:44

NW

3

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:36

NW

4

Podkocki Piotr

Katowicki Nordic Walking

00:49:28

NW

5

Drenda Alicja

Stadion Śląski

00:49:34

NW/K

6

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:57

NW

7

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:50:14

NW/K

8

Wiesner Tomasz

Katowice

00:50:14

NW

9

Olszańska Jola

Fear The Return

00:53:21

NW/K

10

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:57:53

NW/K

11

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:35

NW/K

12

Wocław Barbara

Szopołazy

01:03:36

NW/K

13

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:03:39

NW/K

14

Lubowiecki Adam

Szopołazy

01:03:59

NW

15

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:57

NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:31:23

K

2

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:32

K

3

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:35:38

K

4

Janor Agnieszka

Mysłowice

00:40:43

K

5

Drenda Alicja

Stadion Śląski

00:49:34

NW/K

6

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:50:14

NW/K

7

Olszańska Jola

Fear The Return

00:53:21

NW/K

8

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:57:53

NW/K

9

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:35

NW/K

10

Wocław Barbara

Szopołazy

01:03:36

NW/K

11

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:03:39

NW/K

12

Katan Matylda

Katan Team

00:14:16

K 1okr.

13

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:57

NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

 

2

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:29:24

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:30:48

 

4

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:06

 

5

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:31:23

K

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:04

 

7

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:31

 

8

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:35

NW/K

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00::

 

10

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00::

 

11

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

 

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

 

 

LEGENDA:

  • I, II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – (poza klasyfikacją) zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

Foto: Andrzej Cieśla

J. Ksi.


 

Poprawiony: wtorek, 05 października 2021 11:31
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack