Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 3 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 28 czerwca 2020 14:30

Zebranie Sprawozdawcze

Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice

2020-06-17

Pub u Waltra

 

   W ubiegłą środę podjęliśmy drugą próbę przeprowadzenia corocznego Zebrania Sprawozdawczego. Poprzednim razem, niestety nie udało się ze względu na zagrożenie epidemiologiczne.  Tym razem udało się, w zebraniu uczestniczyło 25 klubowiczów, choć należy zaznaczyć, że większość … zdalnie. Kworum jednak było, wszystkie oświadczenia i niezbędne dokumenty zostały zabezpieczone i przekazane do archiwum.

   Spotkanie rozpoczęliśmy od przedstawienia i zaaprobowania porządku zebrania. W dalszej kolejności podjęliśmy uchwałę o wygaśnięciu członkostwa naszych dwóch kolegów, ze względów formalnych, są to Szymon Litwa i Waldemar Piela oraz przyjęciu w poczet Stowarzyszenia Piotra Mrozka. Piotr jest z nami związany od wielu lat, czynnie uczestniczy w działalności Klubu, jak również wspiera nasze GP. W zasadzie więc Jego decyzja była tylko formalnością. Na dzień dzisiejszy stan STM wynosi 36 członków!

   Następnie przeszliśmy do rozliczenia sytuacji finansowej Klubu. Sprawozdanie za rok 2019 przedstawiła Bożena Kopeć. Prezentacja wparcia finansowego Grand Prix Mysłowic oraz omówienie współpracy z naszymi partnerami biegowymi, to była część, którą ja omówiłem. Oba rozliczenia zostały zaakceptowane przez komisję rewizyjną, jak również przez całość zgromadzenia.

   Kolejną częścią spotkania było omówienie planów startowych oraz imprez integracyjnych Stowarzyszenia … Niestety, dzisiaj długoterminowe planowanie dużych imprez biegowych, jest mało realne. Jako Stowarzyszenie, odwołać musieliśmy trzy biegi wiosenne GP. Pozostaje mieć nadzieję, że powakacyjna część zawodów odbędzie się. Na razie jesteśmy nastawieni na 19 września pozytywnie, ale jak będzie, czas pokaże! Co do imprez integracyjnych: spływ kajakowy – na chwilę obecną mało prawdopodobny. Zakończenie sezonu – termin: +- od 7 do 11 listopada, miejsce to samo, co w dwóch poprzednich latach. Zgłoszenia przyjmować będziemy po wakacjach. Wigilia odbędzie się w stałym miejscu, w drugą środę grudnia. Najbliższą jednak imprezą będą Urodziny Truchtacza. Zaplanowaliśmy je na 19 września, po zawodach GP. Miejsce nieco inne niż dotychczas, bo zorganizujemy je u Waltra! O szczegółach będę informował nieco później.

   W zasadzie na tym zakończyliśmy Zebranie STM. W ramach „wolnych wniosków i dyskusji” padła propozycja dołączenia do #gaszynchalange o czym informowałem w poprzednim materiale.

   Pozytywnie nastawieni, zakończyliśmy spotkanie, mając nadzieje że pozostała część sezonu odbędzie się bez przeszkód, których byliśmy świadkami w minionych miesiącach.

 

J. Ksi.

29

Poprawiony: niedziela, 28 czerwca 2020 14:37
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack